šokiai

Šokių konkurse vyrų poroje šokęs John Whaite prabilo apie kovą su bulimija (video)

Šokių konkurso „Strictly Come Dancing“ dalyvis, kuriame John Whaite su savo partneriu pasiekė net finalą, prabilo apie savo kovą su bulimija. Kaip praneša Out, ji ypač paaštrėjo būtent konkurso metu.

Vasario 18 d. - Sioho Vilnius - Fantastically Fabulous 2x

Dvi atskiros šokių salės. Dvi skirtingos muzikinės erdvės kiekvieno poreikiams ir norams. Karščiausioms fantazijoms ir judesio viražams. Tiek čia tos poezijos šiam kartui, o šiaip vakarėlis bus tiesiog raunantis stogą, toks būna tik kartą per mėnesį, tad nepražiopsok!

Į Meksiką europietį mylimąjį parsivežusi telenovelių žvaigždė Gabriela Spanic nusivylė: savo namuose užtiko su kitu vyru

Metai bėga, o Gabrielos Spanic grožis neblėsta. Ji yra viena gražiausių vienišų Lotynų Amerikos telenovelių žvaigždžių. Žinoma, moteris turėjo ne vieną vaikiną, tačiau visi santykiai jau praeitis. Ypač intriguojanti buvo paskutinė jos pažintis.

Finalinis gėjų poros šokis pravirkdė teisėjus, tačiau jie liko antri

Šeštadienio naktį baigėsi dar vienas BBC šokių projekto „Strictly Come Dancing“ sezonas. Jame pirmą kartą varžėsi gėjų pora John Whaite ir Johannes Radeb. Po jų finalinio šokio ašarų negalėjo sulaikyti net teisėjai.