Finalinis gėjų poros šokis pravirkdė teisėjus, tačiau jie liko antri

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Finalinis gėjų poros šokis pravirkdė teisėjus, tačiau jie liko antri

Pir, 12/20/2021 - 19:40
Kategorija:
0 komentarų

Šeštadienio naktį baigėsi dar vienas BBC šokių projekto „Strictly Come Dancing“ sezonas. Jame pirmą kartą varžėsi gėjų pora John Whaite ir Johannes Radeb. Po jų finalinio šokio ašarų negalėjo sulaikyti net teisėjai.

Po poros nuostabaus šokio projekto teisėja Motsi Mabuse vos tramdydama emocijas sakė: „Žinote, apie ką aš galvoju? Kaip puiku šią dieną būti Strictly dalimi... matyti tave, pamatyti Rose, sėdėti čia ir sakyti „aš esu to dalis“, mes su šiuo šokiu projektu keičiame tiek daug gyvenimų“.

John Whaite ir Johannes Radeb taip pat susijaudino, kai išgirdo teisėjų jiems skirtus balus. Pora gavo aukščiausią įvertinimą – 40 balų. Tiesa galutinius nugalėtojus lėmė žiūrovų balsai. Suskaičiavus juos buvo paskelbta, kad sezono nugalėtojais tapo Rose Ayling-Ellis ir Giovanni Pernice.

John Whaite ir Johannes Radeb gerbėjai neslėpė nusivylimo socialiniuose tinkluose ne tiek dėl to, kad ši pora liko antra, kiek dėl laidos režisierių sprendimo laidos pabaigoje savo mintimis pasidalinti tik nugalėtojų porai. Daugelio gerbėjų nuomone – pirmoji šokių projekto gėjų pora turėjo teisę tarti kelis žodžius.