Menininko Jaime Hayde įvairios meilės iliustracijos

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Menininko Jaime Hayde įvairios meilės iliustracijos

Pir, 05/30/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Šios iliustracijos yra Šiaurės Ispanijoje gyvenančio menininko Jaime Hayde kūryba. Jo siekis, anot Advocate, yra dalytis įvairove su pasauliu – nuo skirtingų kūnų vaizdavimo iki įvairios meilės.

„Siekiu savo jausmus paversti piešiniais. Šie piešiniai padėjo man atrasti save ir labiau pasitikėti tuo, ką galvoju ir jaučiu. Užaugau be jokios informacijos ir vis dar prisimenu, kai pirmaisiais universiteto metais radau pirmąją „gėjų iliustraciją“. Tai man reiškė daug, nes pirmą kartą pajutau, kad ji kalba su manimi”, - sako menininkas. 

„Savo iliustracijomis stengiuosi įgarsinti meilę, kuri dažnai nutylima, mano iliustracijos yra apie meilę kitiems, bet visų pirma sau. 2019 metais po didžiulės asmeninės krizės pradėjau naują gyvenimą – man reikėjo atrasti tai, kas buvau, ir aš tai padariau. Turėjau tam tikrų kūno problemų (kai kurias iš jų vis dar sprendžiau) ir supratau, kad piešiu tik puikiai suformuotus vyrus. Tai gerai, bet neatstovauja manęs. Taigi nusprendžiau patyrinėti ir atskleisti savo nesaugumą piešiniuose – apkūnūs vyrai, plaukuoti, jautrūs ir nebūtinai balti. 

Esu pusiau juodaodis, užaugęs baltųjų visuomenėje be sąlyčio su savo šaknimis, todėl ši tema man svarbi. Kaip odos atspalvius pradėjau naudoti „fantazines spalvas“, nes maniau, kad visi yra skirtingi ir tos spalvos nėra susijusios su konkrečia žmonių grupe. Mano iliustracijos yra geras būdas išsigydyti kai kurias praeities žaizdas, savotiška terapija. Nuostabu, kai sulauki žinučių iš žmonių, pasakojančių, kad mano darbas jiems svarbus”, - sako J. Hayde. 

 

Jaime Hayde

Jaime Hayde

Jaime Hayde

Jaime Hayde

Jaime Hayde

Jaime Hayde

Jaime Hayde

Jaime Hayde

Jaime Hayde

Jaime Hayde