D. Kaminskas: homofobija yra itin tingių politikų mėgstamiausia tema

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

D. Kaminskas: homofobija yra itin tingių politikų mėgstamiausia tema

Sek, 05/22/2022 - 15:15
Kategorija:
0 komentarų

Liberalų sąjūdžio suvažiavime kalbą sakęs Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas teigia, kad homofobija yra puikus būdas tingiems politikams patraukti žmonių dėmesį - išgąsdinti, rašo diena.lt.

„O homofobija yra itin tingių politikų mėgstamiausia tema. Tokių, kaip Gražulis. Tai tiesiog yra baimės kūrimas gyventojams, kurie iki galo tų baimių galbūt nesupranta“, – sakė D. Kaminskas.

„Mums rūpi, kad miestai ir regionai būtų patrauklūs gyventi šeimoms. Čia kalbame, kad visoms šeimoms. Regionai turi būti patrauklūs visoms šeimoms. Nėra nei vieno žmogaus Lietuvoje, kuris nebūtų už tradicinę šeimą. Nei vieną. Tomas Vytautas Raskevičius, galima įvardinti ir kitus, jie visi yra už tradicinę šeimą“, – šeštadienį  suvažiavime kalbėjo D. Kaminskas.

Savo kalboje Tauragės meras kalbėjo ir apie civilinės partnerystės įstatymą. Pasak jo, vienintelis pagrįstas pasiteisimas nebalsuoti už šį įstatymą - religiniai įsitikinimai. Jo nuomone, nebalsuoti už projektą tik iš baimės, kad jo neišrinks kitą kadenciją - kalba apie politinio nuoseklumo stygių.

Ši kalba veikiausiai buvo skirta tiems partijos nariams, kurio iki šiol nepalaikė partnerystės įstatymo Seime ir yra išrinkti vienmandatėse apygardose. Valdantieji ankščiau yra pareiškė, kad Civilinės partnerystės įstatymą palaiko 60 koalicijos Seimo narių. Norint užsitikrinti sėkmę Seime, jiems būtina turėti bent 71 balsą. Kadangi opozicijoje greičiausiai tiek balsų nebus surinkta, stengiamasi įtikinti ir savo kolegas.