Rusijoje startavo homofobiškas realybės šou „Atspėk kas yra gėjus“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rusijoje startavo homofobiškas realybės šou „Atspėk kas yra gėjus“

Sek, 05/08/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Homofobas Rusijos parlamentaras Vitalij Milonov tapo naujo realybės televizijos serialo veidu. Jame dalyviai turi išsiaiškinti, kuris iš dalyvių yra gėjus. Įmynęs mįslę dalyvis laimės 2 milijonus rublių (apie 29 tūkst. eurų).

Vitalij Milonov, Dūmos narys, kraštutinių dešiniųjų pažiūrų politikas Rusijoje išgarsėjo kai registravo prieš gėjus nukreiptą „propagandos“ įstatymą. Dabar 48 metų vyras pasirodė serialo, pavadinto „Aš nesu gėjus“, reklaminiame klipe.

„Rasti gėjų mūsų šalyje tas pats kaip rasti dirbantį McDonald's“, – sako jis reklamoje. - „Jų tikrai yra, bet jų yra labai mažai ir ne visi apie juos žino“.

Serialo kiekvienos serijos pabaigoje aštuoni dalyviai vyrai turi balsuoti, kuris, jų nuomone, yra gėjus. Atspėjus teisingai - laukia prizas. Jei spėjimai neteisingi - vienas iš laidos dalyvių, gėjus, pinigus gali pasiimti sau.

„Tikiuosi, kad greitai išsiaiškinsite, kas yra gėjus“, – pirmojoje serijoje sako Vitalij Milonov ir rodo gerklės perpjovimo gestą. Laidos pabaigoje, dalyviams balsavus ir suklydus, parlamento narys sako, kad jie „nužudė nekaltą žmogų“.

Nepaisant to, kad homoseksualumas Rusijoje yra legalus nuo 1993 m., LGBTQ+ žmonės susiduria su nuolatiniu persekiojimu ir žeminimu. Tos pačios lyties asmenų santuokos yra nelegalios, eisenos uždraustos, net už vaivorykštės vėliavos iškėlimą gali grėsti bauda.

Rusijos televizijoje nuolat tyčiojamasi iš homoseksualų, gėjai kaltinti tiek dėl pandemijos sukėlimo, tiek pateisinant Rusijos įsiveržimą į Ukrainą.