Policijos pareigūnas suviliojo dėl išprievartavimo į policiją besikreipusį gėjų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Policijos pareigūnas suviliojo dėl išprievartavimo į policiją besikreipusį gėjų

Tre, 04/27/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Britų policijos pareigūnas, pasinaudodamas tarnybine patirtimi, suviliojo seksualinę prievartą patyrusį gėjų, o pareigūno tapatybę pareigūnai sąmoningai nuslėpė, kad apsaugotų jį nuo galimos „žalos“, praneša PinkNews.

Gareth (vardas pakeistas) PinkNews sakė, kad 2019 m. jį suviliojo Sasekso policijos seksualinių nusikaltimų tyrimo grupės narys. Kai pareigūnas pirmą kartą pradėjo kalbėtis su Gareth, jo profilio nuotrauka buvo tuščia, tačiau netrukus jis suprato, kad buvo susitikęs su tuo žmogumi anksčiau, t.y. apklausoje dėl seksualinės prievartos.

2018 metų lapkritį Gareth buvo išprievartautas Mančesterio viešbučio kambaryje. Nuvykęs į Mančesterio policiją, jis apie įvykį pranešė. Jam grįžus namo į Saseksą, tyrimą perėmė vietos pareigūnas.

Pasak Gareth, vietos policininkas buvo labai supratingas, atidus ir empatiškas. Jis teikė pagalbą, apsilankė Gareth namuose, kad nuvežtų jį teismo medicinos komandai tirti.

Vaikinas tą pačią savaitė prisijungė prie Grindr programėlės. Čia jis pradėjo susirašinėti su profilio nuotraukos neturinčiu asmeniu. „Tada jis pasakė, kad mane pažįsta“, – sakė Gareth. Jam paklausus nepažįstamojo ar jie nėra policininkas - šis atsakė teigiamai.

Pareigūnas pradėjo jam pasakoti, kad kiekvieną kartą, kai jis lankėsi jo namuose, „jis fantazavo apie seksą su manimi“. Pareigūnas tikino, kad seksas su juo padės nukentėjusiam pasveikti ir atgauti lytinį potraukį.

Galiausiai policijos pareigūnas susigribo, kad šios žinutės gali jam pridaryti bėdų ir reikalavo jo profilį užblokuoti, taip panaikinant susirašinėjimą. Tačiau Gareth nesutiko ir kreipėsi į Sasekso policijos profesinių standartų departamentą ir pranešė apie netinkamą elgesį.

Pareigūnas buvo suimtas ir apklaustas dėl įtarimų dėl netinkamo elgesio atliekant pareigas, netinkamo policijos įgaliojimų ir privilegijų panaudojimo. Pareigūnas atsistatydino. Jis yra įtrauktas į juoduosius sąrašus ir dirbti pareigūnu ateityje negalės.

Karališkoji prokuratūra nustatė, kad nėra pakankamai įrodymų, kad pareigūnas elgėsi netinkamai einant valstybines pareigas.