Zachary Brunner - menu parodyti, kad gėjų gyvenimas yra toks pat kaip ir kitų (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Zachary Brunner - menu parodyti, kad gėjų gyvenimas yra toks pat kaip ir kitų (foto)

Sek, 04/24/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Jei naudojote „Twitter“ arba kitomis socialinės žiniasklaidos platformomis - galbūt jau matėte Zachary Brunner darbus. Jo piešiniuose dominuoja buitinės gėjų gyvenimo scenos. Gali apsirodyti, o kas čia gali būti įdomaus? Vis dėlto milijonai žmonių mano, kad tokio turinio iš tiesų trūksta ir aktyviai seka menininko darbą.

Menininkas sako, kad ne visada piešia - priklauso nuo to kiek laiko tam turi. Tačiau pandemija pakeitė viską. Jis pradėjo kurti piešinių ciklą.

„Serialą pradėjau nuo izoliacijos karantino metu piešinio, sutelkdamas dėmesį į izoliacijos keliamą depresiją, kurią beveik visi patyrė karantino pradžioje. Žmonės su ja susiję daug daugiau, nei tikėjausi. Man labai patiko piešti tą sceną ir nusprendžiau toliau tyrinėti tai, pagrindinė tema – gyventi užsidarius, būnant tik šiose mažytėse erdvėse, kuriose telpa visa mūsų egzistencija. Niujorkas yra tokia keista vieta gyventi. Yra tiek daug žmonių, su visais mūsų asmeniniais daiktais, jausmais, išgyvenimais, visi susigrūdę šiuose mažuose butuose“, - Out sako menininkas.

Menininkui buvo svarbu įsigilinti į tą kasdienybę, kuri užklupo ir kartu pakeitė visų gyvenimus.

„Manau, kad svarbu parodyti šias tylias mažas scenas, nes iš tikrųjų nematome įprastų queer žmonių, gyvenančių savo kasdienį gyvenimą. Tai priminimas, kad queer žmonės yra tiesiog... normalūs žmonės. Užaugęs neįsivaizdavau, kaip mūsų pasaulyje atrodo būti gėjumi, kad gėjų gyvenimas netgi įmanomas. Dalis šio ciklo darbų bando parodyti, kad esame tipiški žmonės, kurie daro įprastus dalykus“.

Zachary Brunner

Zachary Brunner

Zachary Brunner

Zachary Brunner

Zachary Brunner

Zachary Brunner