Po žiaurios pirmojo vyro išdavystės Mindaugas atsitiesė – laukia vestuvės su olandu: jis vyresnis ir turi dvi dukras

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Po žiaurios pirmojo vyro išdavystės Mindaugas atsitiesė – laukia vestuvės su olandu: jis vyresnis ir turi dvi dukras

Ant, 03/01/2022 - 08:20
Kategorija:
0 komentarų

„Pasikalbėkim“ TV3 laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina meilės emigrantą Mindaugą Grudzinską. Beveik dešimtmetį Vokietijoje gyvenantis vyras atvirai kalba apie savo seksualinę orientaciją, o Lietuvos žiniasklaidoje išgarsėjo po to, kai susituokė su vokiečiu Wolfgangu Gochtu. Tuomet Mindaugas noriai dalijosi vestuvių detalėmis, ateities planais su mylimuoju ir kvietė Lietuvos žmones būti labiau tolerantiškais homoseksualiems asmenims.

Tačiau aštuonerius metus trukusi pasaka, kaip sako pats lietuvis, dužo į šipulius. Kone pusantrų metų trunkančios skyrybos Mindaugui kainavo ne vieną dešimtį tūkstančių eurų ir emocinę sveikatą, tačiau vyras džiaugiasi, kad pavyko prisiteisti iš partnerio solidžią kompensaciją – maždaug 50 tūkstančių eurų.

„Vakarėliai, tūsai, narkotikai, alkoholis, prabangios dovanos kitiems, prabangūs viešbučiai. Visa tai vyko man už nugaros ir labai dažnai tuo metu, kai išvykdavau į Lietuvą pas artimuosius. <...> Nežinau, kam iš tikrųjų jam buvau reikalingas, bet turbūt buvo patogu turėti pastovų partnerį šalia, kuris sutvarko namus, pagamina valgyti, rūpinasi juo girtu... O aš pats nieko nepastebėjau, nes meilė buvo tiesiog apakinusi“, – sako Mindaugas.

Nepaisant nesėkmingų santykių su vokiečiu, vyras neprarado tikėjimo meile ir dabar džiaugiasi naujais santykiais su olandu Michaeliu.

„Mes susipažinome gatvėje. Aš vedžiojau savo augintinius ir jis mane užkalbino. Man patinka vyresni vyrai, o Michaelis už mane vyresnis dvidešimčia metų. Jis ilgus metus buvo susituokęs su moterimi, turi dvi dukras. Tačiau išsiskyrė abu gražiai, be jokių cirkų“, – pasakoja Mindaugas.

Visas interviu TV3 laidoje.