Calum Scott: jaučiausi išlaisvinęs kaip gėjus, rašantis muziką, kuri, tikiuosi, pakeis ir kitų žmonių gyvenimus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Calum Scott: jaučiausi išlaisvinęs kaip gėjus, rašantis muziką, kuri, tikiuosi, pakeis ir kitų žmonių gyvenimus

Ket, 12/02/2021 - 22:04
Kategorija:
0 komentarų

Calum Scott dalyvavo SKITTLES® GAY TIMES garbės apdovanojimuose. Žengdamas rožiniu renginio kilimu jis kalbėjo apie savo naujausią dainą „Love Is Just a Word“ – nuostabų bendradarbiavimą su Jasmine Thompson.

„Ji nuostabi atlikėja, buvo malonu būti kartu su ja ir dainuoti apie meilę, todėl tai tiesiog dera su klasikiniu Calum Scott atmosfera“, – GAY TIMES sakė jis.

„Rise“ yra naujausias jo solinis singlas. Dainoje kalbama apie tai, kaip „sutelkti visas jėgas ir įveikti visas kliūtis ir visus dalykus, su kuriais turime susidurti gyvenime“. Jis paaiškino, kad viena iš jo pirmojo albumo „Only Human“ dainų išsamiai apibūdina jo „atsiskleidimo“ istoriją.

„Aš sudėjau savo patirtį, savo atsiskleidimo kelionę į „No Matter What“ dainą iš pirmojo albumo“, - sakė Calum. - „Tai man buvo tikrai svarbu, nes tai atskleidė daug mano jausmų apie save ir paskatino mane vėl pamilti save. Pirmą kartą iš tikrųjų jaučiausi išsilaisvinęs kaip gėjus, rašantis muziką, kuri, tikiuosi, pakeis ir kitų žmonių gyvenimus”.

Calum Scott sako, kad būsimame jo albume taip pat gali būti daina apie „LGBTQ kelionę“. Albumas dienos šviesą išvys 2022 m.

Daugiau GayTimes.