Samas pasakė ką galvoja apie Eurovizija pasipiktinusius žmones

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Samas pasakė ką galvoja apie Eurovizija pasipiktinusius žmones

Ant, 05/14/2024 - 15:00
Kategorija:
0 komentarų

Su „LT United“ Eurovizijoje dalyvavęs Saulius Urbonavičius-Samas pakomentavo aršias diskusijas dėl neva per daug seksualių, atvirų ar net siaubą keliančių pasirodymų šiųmetiniame dainų konkurse.

Saulius Urbonavičius-Samas prisiminė, kad ir „LT United“ pasirodymas tuo metu sukėlė žiūrovų pasipiktinimą, nors jame nebuvo jokių užuominų į seksualumą.

„Tada visi lygiai taip pat piktinosi – kokie mes esame neišsiauklėję, neišprusę. Aiškino, kad čia – viskas Š. O kokie „Lordi“ yra siaubekas – pabaisos ant scenos. Tačiau „Eurovizijoje“ tokių dalykų buvo visada“, – TV3 sakė S. Urbonavičius - Samas.

Jo teigimu, nepatenkintų žmonių nuolatos yra ir bus. „Ar buvo nors viena „Eurovizija“, po kurios žmonės nelietų savo blogų emocijų? Iš esmės taip, buvo ryškių pareiškimų laisvės, saviraškos, lyčių lygybės temomis, tačiau dabartiniame pasaulyje tai yra aktualu. Žmonės ieško laisvės, išraiškos ribų“, - teigia jis.

TV laidų prodiuseris duodamas interviu TV3 ne kartą išreiškė susižavėjimą Šveicarijos atstovo Nemo daina. Ji teigimu, ji puikiai perteikė jauno žmogaus, kuris ieško savęs, žinią.

„Kodėl dauguma reaguoja taip lyg tai būtų kažkas neįprasto? Visais laikais žmonės ieškojo savęs ir bandė suprasti, kokia jų vieta šiame pasaulyje. Išraiškos formas reikia priimti kaip meną, nes būtent jo dėka, žmonės matuoja minėtas laisvės ribas. Nėra nieko keisto. Tuo labiau, kad kūrinys buvo labai meniškas ir išraiškingas“, – teigė Samas.