Eurovizija

Gegužės 10 d. - Soho Vilnius - SoHot Bar: Eurovizijos pusfinalis

Gal kiek ir simboliška, jog SOHO kasmet tampa tikrų tikriausia Eurovizijos ambasada Vilniuje, tad antradienio vakarą kviečiame stebėti Eurovizijos pusfinalį, kuriame su daina „Sentimentai“ Eurovizijos scenoje ir didžiąjame SOHO ekrane pasirodys ir Monika Liu.

Iš Ukrainos pasitraukusi Eurovizijos nugalėtoja Jamala: „rašiau apie praeitį... bet dabar tai realybė“

„Tai, kas šiuo metu vyksta namuose, nėra krizė, tai nėra karinė operacija. Tai plačios apimties karas“, – radijo laidoje aiškino ji. - „Aš priėmiau vieną iš sunkiausių sprendimų savo gyvenime – palikti namus su vaikais, dviem mažais sūnumis... tai buvo be galo baisus jausmas“.

Rusijai ne vieta Eurovizijoje. Europos visuomeniniai transliuotojai: Rusijos veiksmai prieš Ukrainą prieštarauja demokratinėms vertybėms

„Rusijos ataka prieš Ukrainą prieštarauja visoms YLE ir kitų Europos transliuotojų vertybėms. YLA visada gina Vakarietišką demokratiją, įstatymo galią, raiškos laisvę ir žmogaus orumą. YLE negali dalyvauti renginyje, kuriame Rusija, akiplėšiškai užpuolusi šias vertybes, gali naudotis vienu žinomiausių Europos prekinių ženklų siekdama ginti savo interesus. Tikimės, kad EBU šioje vietoje elgsis atsižvelgdama į savo vertybes“, – „Wiwi Bloggs“ cituojama Suomijos nacionalinio transliuotojo vadovė Ville Vilén.

Soho vakarėlio akimirkos - Always in Fashion – Int'l Condom Day 2022

Šeštadienį Soho ūžė iš peties. Čia vyko ne tik atrankos į Euroviziją finalo stebėjimas, bet ir tarptautinės prezervatyvų dienos minėjimas. Soho kartu su asociacija „Demetra“ ir AHF Europe pakvietė į nemokamą renginį „Always in Fashion“. Saugūs lytiniai santykiai – seksualu, o prezervatyvai – visada madingi! Renginio metu buvo dalinami nemokami prezervatyvai LOVE.

Šeštadienio finalui besirengianti Lolita Zero: ”. Pasiruoškit sauskelnes! Jeigu Eurovizijai reikia ateities - ateitis tai aš!

Lolitos Zero daina lietuvių širdis užkariaus dar labiau, kai šeštadienį žiūrovai išgirs naują „paturbintą“ jos versiją. „Nenoriu nieko išduoti, bet tai bus tikra bomba, kuri susprogdins tiek jūsų galvas tiek televizijos ekranus“, - sako Lolitą Zero įkūnijantis Gytis Ivanauskas. Dainoje atsirado netikėtų posūkiu, efektų ir dar daug įdomių dalykų. GayLine.LT kalbina pasirodymui besirengiančią Lolitą.

Izraelis pasirinko: į „Euroviziją“ siunčia homoseksualų atlikėją su asmeniška žinute (video, foto)

Vietoj specialios atrankos į „Euroviziją“ Izraelyje garbė atstovauti šaliai suteikiama TV šou „X Faktorius“ laimėtojui, rašo LRT. Šeštadienio vakarą vykusiame šio muzikinio šou finale keturi dalyviai pristatė ir savo eurovizines dainas.

Lolita Zero apie šiandienos pasirodymą Soho: Nauji garsai išves iš proto! Prisiekiu!!!

Jau šiandien Soho Vilnius nepakartojamas Lolitos Zero pasirodymas. Jam besirengianti Lolita sako, kad būtent čia pristatys ir patobulintą atrankos į Euroviziją dainą „Not Your Mother“. Klubo svečiai bus pirmieji – kurie išgirs šią versiją pirmieji.