Vienas iš favoritų laimėti Euroviziją, nedvinarės tapatybės Nemo: „man tai reiškia visą pasaulį“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vienas iš favoritų laimėti Euroviziją, nedvinarės tapatybės Nemo: „man tai reiškia visą pasaulį“

Št, 05/11/2024 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Šveicarijos atstovui Nemo daugelis prognozuoja didelę sėkmę Eurovizijos finale. Jo daina užkariavo daugelio europiečių širdis, o joje kalbama ką reiškia būti nedvinarės tapatybės – nepriklausyti nei moterų, nei vyrų kategorijoms. Pats atlikėjas džiaugiasi turėdamas galimybę garsiai kalbėti šia tema.

„Žmonės pradeda labiau suprasti [ką reiškia būti ne dvinarės tapatybės] ir tas supratimas man reiškia visą pasaulį. Vien galimybė atstovauti šiai bendruomenei „Eurovizijoje“ yra nuostabu“, – sakė Nemo, save apibūdinti naudojantis įvardį „jie“. - „Labai džiaugiuosi, kad šiais metais nesu vienintelis. Tai dar geriau, nes tai rodo, kad to reikia“.

Šveicaras nėra vienintelis Eurovizijos atlikėjas savęs nepriskiriantis nei vyrams, nei moterims. Finale taip pat išvysime ir Bambie Thug iš Airijos.

Pats Nemo sako, kad jam teko praeiti sunkų kelią atrandant save ir randant susitaikymą. Būtent apie tai jis dainuoja dainoje. „Ši istorija yra mano gyvenimo tiesa, aš nuėjau į pragarą ir grįžau atgal, kad susitaikyčiau su savimi, sulaužiau kodą“, - teigia jie.

Nemo neslėpė džiaugsmo, kad minios žmonių džiaugiasi jo kūrinys. „Žinau, kad jiems patinka daina, kurioje aš besąlygiškai esu savimi, kalbu apie savęs atradimo ir ne dvinarės tapatybės pažinimo kelionę, ir žinojimas, kad tai juos paliečia... [tai] tikrai gražu“, - džiaugsmo neslėpė jie.

Nemo penkis kartus laimėjo Šveicarijos muzikos apdovanojimuose. Jis įvertintas už geriausią hitą ir geriausią talentą.