Eurovizija

Du kartus Rusiją Eurovizijoje atstovavusio dainininko klipe teismas įžvelgė gėjų propagandą

Rusijos teismai nesiliauja stebinę. Šią savaitę televizijos kanalas AIVA buvo nubaustas už tai, kad parodė Rusijai net du kartus Eurovizijoje atstovavusio atlikėjo vaizdo klipą. Nuosprendyje teigiama – kad jame yra gėjų propaganda, nes du vyrai vieną akimirką susikimba rankomis.

Eurovizijos nugalėtoja naujausią dainą skiria meilei

Biseksualios šių metų Eurovizijos nugalėtojos Loreen naujausia dainą „Is It Love“ jau sulaukė beveik dviejų milijonų peržiūrų socialinio tinklo Youtube platformoje. Jau vien iš dainos pavadinimo galima nesunkiai atspėti, kad joje atlikėja dainuoja apie meilę.

Gegužės 13 d. - Soho Vilnius - ESC Party: United by Music

Šeštadienį, gegužės 13 d., SOHO naktinis klubas alsuos „Eurovizijos“ dvasia - net dviejose salėse, per du didžiulius klubo ekranus stebėsime jau 67-ojo „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą tiesiogiai iš Liverpulio. Įėjimas į klubą vykstant dainų konkurso finalui nemokamas!

Gegužės 13 d. - Vilnius - Eurovision Has Never Looked Gayer

Planuoji surengti draugams Eurovizijos finalo vakarėlį namuose, tačiau bijai, jog svetainėje pritrūks vietos? Universiteto LGBT+ grupė siūlo namų televizorių iškeisti į didžiulį projektorių, profesionalias kolonėles, Eurovizijos disco afterpartį bei pačią euroviziškiausią atmosferą mieste! Visa tai gegužės 13 d. nuo 20 val. vyks "Sodas2123", Vitebsko 23, Vilnius.