+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Analinis seksas - kaip tinkamai pasiruošti? (N18)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Analinis seksas - kaip tinkamai pasiruošti? (N18)

Pir, 04/22/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Balandžio 18 d. švenčiama analinio sekso diena. Praleidote? Ne bėda. Visada galima pasimėgauti ir vėliau. Tiems, kas nėra patyrę - primename kaip tinkamai pasiruošti.

Iki šiol analinis seksas dalies žmonių yra vertinamas kaip netinkamas, nešvarus ir pasibaisėtinas. Tiesa ta, kad viduramžiai jau seniai praėjo ir nėra čia ko kartoti melų ir visokių nesąmonių. Analinis seksas yra toks pat seksas - kaip ir visi kiti. Juo užsiima daugelis žmonių, tiek heteroseksualių, tiek homoseksualių.

„Taip negali būti“, - perskaičius paskutinį buvusios pastraipos sakinį sušuktų pagyvenusi kaimynė iš pirmo aukšto. Na, leiskime jai gyventi jos pačios iliuzijų pasaulyje. 2016 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose daryta apklausa parodė, kad 35,9 proc. heteroseksualių moterų ir 42,3 proc. tokios pat orientacijos vyrų užsiima analiniu seksu. Lietuvoje skaičiai greičiausiai nelabai skirtųsi. Visi mes žmonės ir visi mėgstame įvairius malonumus.

Analiniam seksui reikia pasiruošti. Kaip beje ir bet kuriam kitam. Pirma taisyklė - neprisivalgyti aštraus maisto prieš užsiimant seksu. Na ir iš vis geriau nepersivalgyti. Daug skaidulų turintis maistas pasišalina iš organizmo lengviau - būtent todėl jis yra tinkamiausias.

Vengiantiems šiek tiek išsitepti - nors čia išvis nieko nėra baisaus - reikėtų pasinaudoti švirkštyne. Taip, taip - toks lietuviškas tos pūslės pavadinimas.

1

Kaip ja tinkamai naudotis? Pateikiame pagrindinius žingsnius:

  • Pripilkite indą šilto vandens. Į vandenį įlašinkite šiek tiek skysto rankų muilo. Naudokite būtent rankoms skirtą, o ne indų ploviklį. Nuėmę galiuką, panardinkite švirkštynę į vandenį ir paspauskite, atleiskite, vėl paspauskite, vėl atleiskite. Leiskite vandeniui prisipildyti. Taip išplausime jos vidų.
  • Dabar tą pati padarykite su vandeniu be muilo. Įsitikinkite, kad iš švirkštynės išbėga vanduo, kuriame nebėra muilo.
  • Po bėgančiu kranu pripildykite švirkštynę šiltu (ne karštu) vandeniu, kad joje neliktų oro. Juk nenorite savęs pripūsti kaip baliono. Uždėkite galiuką.
  • Patepkite švirkštynės galiuką lubrikantu - geriausia ne vandens pagrindu. Duše, ar vonioje stovėdami suraskite pirštu savo išangę. Lėtai, neskubėdami įveskite švirkštynės galiuką į vidų ir paspauskite švirštynės guminę dalį, kad vanduo sutekėtų į jūsų vidų. Neatleisdami guminės dalies palengva ištraukite galiuką. Kodėl svarbu neatleisti? Jūs nenorite, kad turinys subėgtų į švirkštynės vidų ir tektų vėl ją plauti.
  • Galite vėl pripildyti švirkštynę šiltu vandeniu ir vėl viską pakartoti.
  • Atsisėskite ant klozeto. Ištieskite nugarą. Patartina šiek tiek kilstelėti pėdas ir naudodami pilvo raumenis palengva išstumkite turinį. Tik nereikia persistengti - vanduo pats pradės tekėti.

Štai ir viskas. Pasiruošta. Nieko sudėtingo ar ne?

Norint mėgautis analiniu seksu būtina naudoti daug lubrikanto. Sutepkite viską ir pirmyn į potyrių pasaulį.