Dainininkė Mariah Carey išreiškė paramą knygos kovojančios su stereotipais autoriui

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Dainininkė Mariah Carey išreiškė paramą knygos kovojančios su stereotipais autoriui

Ant, 04/16/2024 - 11:49
Kategorija:
0 komentarų

Ian Eagleton, homoseksualus rašytojas, praėjusiais metais išleido knygą apie 11-metį Jamesą, kuris „mėgsta šokius, poeziją ir Mariah Carey“. Dabar jis, socialiniame tinkle X, sulaukė dainininkės reakcijos, kuri neliko nepastebėta tūkstančių žmonių.

Ian Eagleton knyga pasakoja apie berniuką, kuris pasitiki tuo, kas jis yra ir ką myli – net jei jis dar iki galo nesuvokia, ką visa tai reiškia. Tuo pačiu metu jis kovoja su patyčiomis mokykloje ir savo tėvu, kuris jaučiasi nepatogiai matydamas gėjus ar girdėdamas diskusijas, kurios neatitinka tradicinių lyčių vaidmenų.

Autorius parašė laišką ir Mariah Carey bei nusiuntė jai savo knygą. Šia informacija jis pasidalino socialiniame tinkle X. Tam pasirinko jam pačiam svarbią akimirką - atlikėjos dešimtojo studijinio albumo „The Emancipation of Mimi“ 19-ąsias metines.

„Kai aš augau, būti gėjumi buvo gėda ir dėl to patyriau siaubingas patyčias“, – rašė jis. - „Man buvo vienuolika, ką tik buvau pradėjęs lankyti vidurinę mokyklą, kai per radiją išgirdau „Honey“. Prisimenu, kaip nuskubėjau į įrašų parduotuvę ir atradau jūsų albumą „Daydream“ – pirmąjį albumą, kurį kada nors įsigijau. Tai pakeitė mano gyvenimą“.

Jis tęsė: „Jūsų muzika ir dainų tekstai suteikė paguodą ir priminimą, kad, šiek tiek tikėdamas savimi, išgyvensiu šį sunkų metą“.

Ian Eagleton teigė nežinantis ar jo dievinama atlikėja gavo jo laišką ir knygą. Bet netrukus jis gavo atsakymą.

„Aš tai pamačiau ir gavau knygą!!“, - pakomentavo Mariah Carey. - „TU esi įkvėpimas!!! MYLIU TAVE“.