Vyras apie savo santykius su partneriu: aplink mane – vien melas

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vyras apie savo santykius su partneriu: aplink mane – vien melas

Ket, 03/24/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Melo kultūra - ir tik dėl to, kad būti saugesniems, nekritikuojamiems. Joje gyvena daugelis LGBTQ+ žmonių. "Jaučiuosi išduotas teisinės sistemos, kurioje kiekvieną dieną susiduriame su įvairiais nūdienų klausimais", - sako homoseksualus vyras Delfi paskelbtoje nuomonėje.

Svarstau, kiek esu reikalingas visuomenei, kai pristatau save kaip mokesčių mokėtoją, studentą, darbą turintį ir savanoriška veikla užsiimantį pilietį, kai galvoju apie ekologiją, skatinu žalias iniciatyvas, mokau visuomenę rūšiuoti atliekas ir šviečiu juos šiomis temomis, juk tokie piliečiai reikalingi tiesa? Tačiau niekaip manęs nepaleidžia mintis, kodėl aplink mane tiek daug melo?

Gyvenu su savo partneriu jau treti metai. Žiūrime į ateitį ir darome konkrečius žingsnius savo svajonėms pildyti taip, kaip tai daro visos poros. Svajojame apie savo namus, kylame karjeroje, po darbo dienos vakarais rašome vienas bakalauro, kitas magistro darbus. Auginame katę, vakarais žiūrime filmus, o savaitgaliais stengiamės praleisti laiką gryname ore, ar keliaujant po vietos pažintines vietas ir kt. Skaitome knygas, tiesa, aš nepriverčiu savęs skaityti, todėl klausau įgarsintų. Trumpai tariant mūsų asmeninis gyvenimas tikriausia nesiskiria išvis niekuo nuo vyro ir moters gyvenimo.

Kodėl aš pasakoju savo gyvenimo kasdienybę? Nes kažkodėl jums atrodo, kad gėjų pora tai blogis? Bet pasakykite man, kas nenormalaus mūsų gyvenime ?

Gyvename kartu nuomojamame bute, kurį išsinuomojome prieš du metus. Santykiai su buto savininkais – super. Bendraujame tik telefonu, susirašydami kartais pakalbame ir apie svarbius ir nesvarbius dalykus.
 

Tačiau nuo pat pirmos dienos jie galvoja, kad mes su partneriu esame broliai. Lygiai taip pat atrodė normalu prašant kaimynės pagalbos, prižiūrint mūsų katę iki kol mes su „broliu“ grįšime iš atostogų. Sakykite man, kas normaliau atrodo, du broliai gyvenantys kartu, kartu vaikštantys, važiuojantys atostogų – ar natūraliai suprantama ir priimama vyrų pora?

O kiekviename darbo kompanijos vakarėlyje, kuriame dalyvauja ir antros pusės taip pat, vėl su gėda teigti, kad manoji mergina šį kartą vėl negalėjo prisijungti. Reziumė – melas veja melą, o kuo daugiau melo tuo daugiau pykčio .Bet, kuriuo atveju, laiško teksto pradžioje pažadėjau nekalbėti apie emocijas, atsiprašau sunku nepaminėti tokių absurdiškų situacijų.

Prieš trejus metus vis dėlto nusprendžiau pasakyti tėvams, kad esu gėjus ir tas draugas su, kuriuo nuolat leidžiu laiką išties mano partneris. Žinoma, diskusija buvo karšta, bandė mane atvesti į „doros kelią“ net siūlant nupirkti automobilį, neva dėl automobilio mes gėjais tampam. Bet reziumuojant nuo tos dienos mes ir nebebendraujam. Iš to mums su partneriu ir kilo diskusija apie ligonines. Klausiu aš jo, o jis klausia manęs – o jeigu nutiks kažkas ir mes, t.y. tu arba aš atsidursim ligoninėje? Juk mes negausim vienas apie kitą jokios informacijos.

Daugiau Delfi.