Homofobiją skleidusiai darželio mokytojai pareikšta pastaba

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Homofobiją skleidusiai darželio mokytojai pareikšta pastaba

Tre, 02/21/2024 - 11:03
Kategorija:
0 komentarų

„Kur nusirito pasaulis? Ar dar išvis yra normalių vyrų... Ar vien tik gėjai ir visokie transvestitai, nesusipratėliai aplink?“, - socialiniame tinkle Facebook rašė Šilutės darželio mokytoja apie Lietuvą Eurovizijoje atstovausiantį atlikėją. Lopšelio-darželio direktorė skyrė mokytojai žodinę pastabą.

LRT praneša, kad komentarą parašiusio darželio „Raudonkepuraitė“ direktorė Vidmantė Miliauskaitė-Mencė pasikvietė jos vadovaujamos įstaigos darbuotoją pokalbiui. Jai pareikšta žodinė pastaba dėl netinkamos viešos pozicijos, „kuri turi neigiamos įtakos mokytojo vardui, įstaigai ir kiekvienam bendruomenės nariui“.

„Atstovaudama įstaigai ir kiekvieno bendruomenės nario interesams, nepritariu mokytojos išsakytai pozicijai ir nuoširdžiai apgailestauju, kad jos komentaras netolerantiškas, užgaunantis žmonių įsitikinimus seksualinės orientacijos klausimu“, – LRT sakė direktorė.

Darželio vadovė sakė, kad bus skiriama daugiau dėmesio darbuotojų mokymas. „Manome, kad šis įvykis buvo paskatintas emocijų, kurias suaugęs žmogus turi valdyti priimtinais būdais. Tikime, kad mūsų mokytoja įvertino savo neapgalvoto elgesio pasekmes ir nuoširdžiai gailisi“, – teigė V. Miliauskaitė-Mencė.

Apie homofobinį komentarą pranešimą gavo jarmo.net portalas, kuris jį paviešino.