Gentvilas patvirtina, kad „laisviečiai“ vaidina spektaklį prieš savo rinkėjus

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gentvilas patvirtina, kad „laisviečiai“ vaidina spektaklį prieš savo rinkėjus

Pen, 12/08/2023 - 12:04
Kategorija:
0 komentarų

Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūnas Eugenijus Gentvilas prasitarė, kad Laisvės partija iš tiesų net neketino blokuoti biudžeto priėmimo, o tik norėjo parodyti savo rinkėjams, jog kovoja už savo įsitikinimus.

„Tokio pamąstymo buvo, kad vėl gali atsirasti vienas ar du kaip nors kitaip pabalsuojantys, ir tai galėtų lemti (biudžeto nepriėmimą, – aut.past.). Tačiau kadangi vakare buvo draugiškas pokalbis, tai aš situaciją traktuoju taip, kad jie šį pranešimą transliavo savo rėmėjams – ne kaip šantažą ar gąsdinimą mums, bet kaip informaciją savo rėmėjams, kad „nusiraminkite, mes darome viską, tik va partneriai ne viską daro“, – Lrytas sakė E. Gentvilas.

E. Gentvilo teigimu ši „vaidybinė“ situacija turėtų tęstis ir toliau. Laisvės partija bandys rasti klausimų, kuriuos galės pasitelkti savo matomumui didinti.

„Laisvės partija mato, kad jų rinkėjai yra jais nepatenkinti, todėl jie turi vaidinti kažkokį spektaklį prieš savo rinkėjus. Ar tai konstruktyvu valstybės požiūriu? Man atrodo, kad ne visada. Jie dar darys kažkokių žingsnių. Kokius darys – neklausinėkite manęs, aš nenoriu spėlioti“, – teigė politikas.

E. Gentvilo žodžiai tik dar kartą patvirtina, kad Laisvės partija nesiima ryžtingų žingsnių koalicijos viduje, kad užtikrintų, jog kitos partijos neturėtų kitų galimybių kaip tik priimti civilinės sąjungos įstatymą.

Pati Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė neseniai teigė, kad biudžeto blokavimas būtų įnešęs chaoso šalyje. Taip buvo praleista viena paskutinių galimybių priversti koalicijos partnerius rimtai žiūrėti į Laisvės partijos reikalavimus.