Popiežius Pranciškus: Bažnyčia yra atvira „visiems, visiems, visiems“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Popiežius Pranciškus: Bažnyčia yra atvira „visiems, visiems, visiems“

Sek, 11/19/2023 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Po nesėkmingo popiežiaus Pranciškaus bandymo plačiau praverti bažnyčios duris moterims ir LGBTQ+ žmonėms sinodo metu, vis dažniau pasirodo jo interviu, kuriuose jis reiškia paramą šiai bendruomenei.

Popiežius Pranciškus pareiškė, kad Katalikų Bažnyčia yra atvira visiems be išimties, taip pat ir LGBTQ+ bendruomenės nariams, rašo portalas „My Impact“.

„Kiekvienas žmogus savaip atranda Dievą Bažnyčioje. Bažnyčia yra atvira visiems, tačiau jos gyvenimą reglamentuoja įstatymai“, – sakė popiežius.

Jis taip pat pabrėžė, kad kunigai su motinos kantrybe ir meile turi būti šalia visų žmonių, net ir tų, kurie nesilaiko taisyklių.

Praėjusį mėnesį popiežiui nepavyko įveikti konservatyvių pažiūrų vyskupų, kurie sinodo metu užkirto kelią atvirai paraginti bažnyčią priimti LGBTQ+ bendruomenę.

Tiesa, Pranciškus dažnai naudoja kitas priemones savo nuomonei pareikšti. Jis ne kartą susitiko Italijos LGBTQ+ katalikų grupe, inicijavo pokalbius apie bažnyčios požiūrį į LGBTQ+ asmenis sinode. Neseniai jis leido krikštyti translyčius asmenis bei krikštyti tos pačios lyties porų kūdikius.