+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

7 priežastys kodėl verta susitikinėti su mažo ūgio vaikinais

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

7 priežastys kodėl verta susitikinėti su mažo ūgio vaikinais

Ant, 10/31/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Mes esame apsėsti standartais ir stereotipais. Neva visi verti mūsų dėmesio turi būti raumeningi, aukšti, maža nosimi, plačiomis mėlynomis akimis ir ko dar neprisigalvojame. Tiesa ta, kad grožis yra įvairus, kaip ir mes. Ar ne laikas išsivaduoti iš kultūriškai primestų grožio etalonų?

Vienas iš stereotipų, kad patrauklūs vyrai turi būti aukšti. Na bent jau tavo paties ūgio. Bet kodėl? Šiandien mes pateikiame kelis aspektus, kuriuos galite apsvarstyti kai renkatės kokį vaikiną norite užkalbinti. Iš patirties sakome - mažo ūgio vaikinukai verti jūsų dėmesio ir štai kodėl.

  • Dydis

Yra toks keistas įsitikinimas, kad jei ūgis nedidelis - tai ir vyro įrankis bus mažas. Tai visiška netiesa. Penio dydis nepriklauso nuo ūgio. Dar daugiau - vien todėl, kad šis stereotipas yra toks gajus - mažesnio ūgio vyrai daugiau susitelkia į pagrindinį tikslą - įrodyti, kad jie yra geriausi meilužiai. O tai praktikoje laba daug ką reiškia.

  • Dėmesys

Ne paslaptis, kad mes labiau norime to, ko neturime. Pavyzdžiui garbaniai nori tiesių plaukų ir atvirkščiai. Taigi, žemesnio ūgio vyrukai tikrai vertina santykius su aukštaūgiais. Tai greičiausiai reiškia, kad jūs būsite labiau vertinamas nei paprastai. Ar tai nėra šaunu?

  • Arogancija

Jau esate sutikę tokius vyrus, kurie atrodo kaip modeliai, o elgiasi lyg būtų tikri „šikniai“? Gera žinia ta, kad mažesnio ūgio vyrai paprastai nepasižymi arogancija. Bent jau išvengsite situacijų, kai kažkas ima galvoti, jog jums daro paslaugą, kad su jumis bendrauja.

  • Vertinimas

Paprastai jiems grožis nėra standartas santykiams. Tai labai svarbu, nes išvaizda ilgainiui keičiasi. Mažesnio ūgio vyrai dažnai vertina žmogų pagal jo veiksmus, mato kiekvieno trūkumus ir privalomus.

  • Realybė

Ir tai yra super svarbu. Mažesni žmonės supranta, kad netaps aukštesni. Todėl jie realiai vertina situaciją ir pasaulį aplink juos. Tai reiškia, kad jie ir jus vertins tokius, kokie jūs esate. Ir dar daugiau - padės sugrįžti į realybę, kai pasiklysite nepasiekiamose svajonėse.

  • Humoras

Greičiausiai dėl savo ūgio jie jau patyrė patyčias. Taigi, sugebėjo išsiugdyti ne tik aštrų protą, bet ir puikų humoro jausmą. Jie tikrai žinos ką ir kokiu metu reikia pasakyti šmaikštaus.

  • Gyvenimas

Ir pabaigai šiek tiek juodo humoro. Jie tikrai pasirūpins jūsų palikimu. Kodėl? Nes statistiškai žemo ūgio vyrai gyvena 730 dienas ilgiau, nei aukštaūgiai. Taigi, jis turės net du metus pabaigti tvarkyti jūsų užmestus reikalus.