Rugsėjo 15 d. - Soho Vilnius - Džordana Butkutė

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rugsėjo 15 d. - Soho Vilnius - Džordana Butkutė

Pen, 09/15/2023 - 16:13
Kategorija:
0 komentarų

Galima buvo įtarti, jog per vasarą kiek pakeliavę, pailsėję ir saule pasidžiaugę, į rudens sezoną sugrįšime su trenksmu! Rugsėjo mėnesį į SOHO klubą sugrįžta aukštakulniais kaukšinčios ir perukais plevėsuojančios renginių serijos Balaganza bei Dramatica – abi atidaro savo sezoną!

Rugsėjį taip pat pasitinkame ir kiek tamsesnę Headcancel seriją, kuri Berlyno vaibą įkurdino čia, Vilniuje, antroje klubo šokių salėje. Apie kiekvieną iš jų per daug šį kartą nepasakosime, nes apie save kiekvienas vakarėlis pasipasakos pats – sekite renginių sienoje.

Šį kartą kviečiame į jau 16-ąjį rudens sezono atidarymą, kurio scenoje pasirodo Lietuvos superžvaigždė Džordana Butkutė. Atlikėja, kuriai pristatymo jau seniai nebereikia. Ji - išskirtinio balso, išvaizdos ir charakterio moteris, kelianti ant kojų arenas ir žavinti tūkstančius.

Išankstiniai bilietai jau prekyboje:
https://sohoclub.lt/dzordana

Džordža yra išleidusi 20 albumų ir per pastarajį dešimtmetį surengė ne vieną įspūdingą areninį turą – „Nesudeginta ant laužo“, „Aš – Karalienė!“, „Neoninės pelių uodegos“, „Iki Mėnulio ir atgal“, yra geidžiama viešnia festivaliuose ir didžiausiose miestų šventėse.

Muzika:
SOHO LIVE – Džordana Butkutė

» DAINYS (SOHO CLUB)
» house / dance / pop house
____________________________
Daugiau informacijos – www.sohoclub.lt
Durys - 20:30 | Face Control
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Išankstiniai koncerto bilietai:
https://sohoclub.lt/dzordana

Koncerto pradžia – 23:00 val.