Raginama boikotuoti „Costa Coffee“ dėl trans vyro piešinio

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Raginama boikotuoti „Costa Coffee“ dėl trans vyro piešinio

Tre, 08/09/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Tuo sunku patikėti, bet transfobiškiems žmonėms net transeksualaus vyro pavaizdavimas tampa pasaulinio masto problema. Jie siekia pažaboti bet kokį trans žmonių matomumą ir susidoroti su visomis įmonėmis, kurios siekia didesnės LGBTQ+ žmonių įtraukties. Taip nutiko ir su „Costa Coffee“.

#BoycottCostaCoffee grotažymė ėmė sparčiai plisti socialinėje žiniasklaidoje po to, kai vienoje iš „Costa Coffee“ kavinių kažkas nufotografavo trans vyro piešinį. Jame mėlynais laukais ir raudonomis lūpomis, su operacijos randais ant krūtinės, vyras geria kavą.

Minėtas piešinys paskatino transfobijos bumą. Temperatūrą pakaitino ir keli nuomonių formuotojai, kurie ilgą laiką atvirai niekina trans žmones.

Atsakydama į kritiką, Trans teises ginanti grupė LGBWithTheT teigė, kad toks piešinys rodo, jog vis daugiau žmonių palaiko trans bendruomenę.

„Costa Coffee“ atstovas spaudai „The Times“ sakė: „Costa Coffee didžiuojasi savo klientų, komandos narių ir partnerių įvairovę. Norime, kad kiekvienas, kuris su mumis bendrauja, patirtų mūsų kuriamą įtraukią aplinką, o tai paskatintų žmones jaustis laukiamiems, laisviems ir nesigėdyti bei didžiuotis, kad jie yra savimi“.

kava