Liepos 28-30 d. - Alytaus r. - stovykla-mokymai "Smurto Anatomija"

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Liepos 28-30 d. - Alytaus r. - stovykla-mokymai "Smurto Anatomija"

Pen, 07/21/2023 - 16:30
Kategorija:
0 komentarų

Iki liepos 24 d. 12 val. vis dar galima pareikšti norą dalyvauti Tolerantiško Jaunimo mokymuose - stovykloje „Smurto Anatomija“. Stovykla vyks Alytaus rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje – mokymų centre.

Stovyklos metu sužinosite apie įvairias smurto formas, kartu aptarsime, kuo sveiki santykiai skiriasi nuo “toksiškų” ir kokie yra pirmieji signalai atsidūrus smurtiniuose santykiuose bei kaip iš jų išeiti.

Kadangi žmogus yra vientisa daugialypė būtybė, tad atskirai vertinti bei analizuoti vien psichikos ar vien fizinės sveikatos neišeina. Mūsų psichika veikia mūsų fizinį kūną ir vice versus, o smurtas artimoje aplinkoje dažnu atveju tampa konkrečių žmonių psichikos sveikatos sunkumų priežastimi. Tad nemažą dėmesį skirsime pokalbiams apie pagalbą sau: savo ribų išsaugojimui, emocijų atpažinimui ir autentiško ryšio su aplinkiniais kūrimui. Stovyklos metu analizuosime visuomenėje kylančias problemas, mokysimės būti sąmoningesni apie savo bei kitų elgesį ir svarstysime, kaip galime prisidėti prie pokyčių. Kūrybinės užduotys padės pažvelgti į šią temą iš įvairių pusių, o smagūs žaidimai – leis ne tik atsipalaiduoti, bet ir geriau pažinti kitus stovyklos dalyvius. Kviečiame pildyti anketą ir prisidėti prie mūsų!

Svarbi informacija:

Anketų registracijos pabaiga: 2023 m. liepos 24 d. 12 val.

Stovyklos-mokymų pradžia: 2023 m. liepos 28 d.

Stovyklos-mokymų pabaiga: 2023 m. liepos 30 d.

Stovykla vyks Alytaus rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje – mokymų centre. Dalyvavimas mokymuose-stovykloje ir apgyvendinimas nemokamas, pagal galimybes TJA rūpinasi ir maitinimu. Todėl savanoriai organizuojantys stovyklą tikisi motyvuoto susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo programoje.

Daugiau informacijos apie stovyklą tel. 8 612 01192, info@tja.lt.

Dalyvio registracijos anketa.

 

Dalyvavimas mokymuose-stovykloje ir apgyvendinimas nemokamas, apgyvendinimas pagal galimybes Asociacija rūpinasi maitinimu. Todėl atrankai labai svarbi jūsų motyvacija ir įsitraukimas.

Iniciatyva įgyvendinama Aktyvių piliečių fondo remiamo projekto „Rainbow Challenge“ už LGBT+ teises ir galimybes“, kuris yra EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų dalis, Tolerantiško Jaunimo Asociacijos įgyvendinamos ir Jaunimo reikalų agentūros remiamos programos „ Rainbow Challenge“, rėmuose.