+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų
  • Magnus Riise klipo "Until Tomorrow" stop kadras

Gėjų sekso scenas vaizduojantis klipas imasi kovos su ŽIV stigma (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjų sekso scenas vaizduojantis klipas imasi kovos su ŽIV stigma (video)

Št, 07/15/2023 - 15:00
Kategorija:
0 komentarų

Magnus Riise naujos dainos vaizdo klipe galima išvysti atviras gėjų sekso scenas. O jose vaidina aktorius Hernando Umana, kuris gyvena su ŽIV. Klipu norima griauti stereotipus apie šiuo virusu užsikrėtusius žmones.

Nepaisant to, kad ŽIV užsikrėtęs asmuo naudodamas medicininius preparatus gali gyventi sveiką ir visavertį gyvenimą, bei nekelia jokios grėsmės savo sekso partneriams net mylintis be apsaugos priemonių, visuomenėje vis dar vadovaujasi mokslu nepagrįstais stereotipais.

Norvegų kilmės muzikantas Magnus Riise savo naujausiame muzikiniame klipe nori atkreipti dėmesį, kad jei dėka medikamentų ŽIV užsikrėtusio asmens kūne viruso neįmanoma aptikti, tai jis ir negali užkrėsti savo parnerio/ių.

Nors pati daina nėra apie ŽIV, vaizdo klipe atlikti vaidmenį pasirinktas būtent su šiuo virusu gyvenantis aktorius. Hernando Umana nuolatos kalba apie gyvenimą su ŽIV ir taip stengiasi šviesti žmones.

„Nieko man nėra blogo ir aš esu sveikesnis nei kada nors buvau“, – rašė H. Umana socialinėje žiniasklaidoje, kai pirmą kartą prasitarė turintis ŽIV.

Vaizdo klipe yra daug atvirų sekso scenų - tačiau pati daina kalba apie jausmus ir norą, kad tai tik nebūtų vienos nakties nuotykis.  „Pasakyk, kad pasiliksi iki rytojaus; išgyvenkime naktį“, – dainuoja Magnus Riise.

 

Pamatyti vazido klipą galėsite paspaudę apačioje esančią nuodorą ir patvirtinę savo amžių: