Išmatavo krūtų dydžius. Sužinok kuriose šalyse jos didžiausios (lentelė)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Išmatavo krūtų dydžius. Sužinok kuriose šalyse jos didžiausios (lentelė)

Sek, 06/25/2023 - 18:47
Kategorija:
0 komentarų

Matuoti penius jau tapo įprasta, tačiau krūtų apimčių lyginimas nėra tos dažnas reiškinys. Mokslininkai susistemino duomenis iš daugiau nei 80 pasaulio šalių ir palygino moterų krūtų dydžius bei jų kūno masės indeksą. Tai padėjo atskleisti kurių šalių moterų krūtys mažiausios, kurių didžiausios.

Remiantis „World Data“ surinkta informacija apie vidutinį krūtų dydį galima konstatuoti, kad didžiausių biustų savininkės gyvena Norvegijoje, Liuksemburge, Islandijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mokslininkai taip pat rinko duomenis apie kūno masės indeksą ir atkreipė dėmesį, jog nutukusių moterų krūtys yra didesnės. Jei kūno masės indeksas yra didesnis nei 25, toks asmuo priskiriamas prie turinčių antsvorį. Jei jis didesnis nei 30 – konstatuojamas nutukimas.

„Moters krūtis didžiąją dalį sudaro riebalinis audinys ir liaukos. Krūtų forma taip pat priklauso ne tik nuo genetinių veiksnių, bet ir nuo riebalų kiekio bei jungiamojo audinio sudėties“, – aiškina „World Data“. Paprastai tariant, kuo didesnė jūsų kūno masė, tuo didesnės yra ir jūsų krūtys.

Vienintelės Danijos moterys, kurių vidutinis krūtų dydis patenka tarp 15 didžiausių, galėjo pasigirti turinčios ne per didelį svorį. Taigi žiūrint iš šios perspektyvos, neabejotinai gamta labiausiai apdovanojo būtent danes.

Iš europiečių į didžiausių krūtų dešimtuką be jau minėtų liuksemburgiečių patenka Švedijos ir Nyderlandų atstovės. Jos dalinasi 8-9 vietomis pasaulinio vertinimo lentelėje. Dvyliktoje vietoje yra Lietuvos kaimynės – Lenkijos moterys. Lietuvės užima 31 vietą.

Mažiausių vidutinių krūtų dydžių savininkės yra vietnamietės, Bangladešo, Kolumbijos, Niapalo, Kongo, Filipinų, Šri Lankos, Taivano, Nigerijos, Tailando atstovės.

„Yra įvairių priežasčių, dėl kurių regioninis pasiskirstymas yra toks ryškus, ypač mažų krūtų, Centrinėje Afrikoje ir Pietryčių Azijoje“, – aiškina „World Data“. - „Viena vertus, dažnai nurodoma genetinė priežastis. Moterys šiuose subkontinentuose paprastai yra mažesnės ir lengvesnės. Vidutinė Pietryčių Azijos moteris yra apie 1,53 m ūgio ir sveria mažiau nei 55 kilogramus. Centrinėje Afrikoje moterų ūgis nesiekia 1,60 m, o svoris mažesnis nei 60 kilogramų“.

Tyrėjai apstebi, kad mažesnių krūtų priežastys šiuose regionuose yra ir dėl klimatinių sąlygų: „Karštuose regionuose kūnas sunaudoja daug daugiau energijos, kad atvėsintų save ir išlaikytų kūno funkcijų pusiausvyrą. Krūtinę sudaro didžioji dalis riebalinio audinio, t. y. paties organizmo energijos atsargų. Jei energija greitai pašalinama iš kūno, riebalinis audinys negali susidaryti“.

Mokslininkai taip pat palygino vyrų penių dydžius. Duomenis galima rasti ČIA.

Krūtų dydžiai:

1

2

3