N. Baskovas bando atsikratyti homoseksualo etiketės. Viešai bučiavo krūtis (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

N. Baskovas bando atsikratyti homoseksualo etiketės. Viešai bučiavo krūtis (video)

Pen, 04/28/2023 - 19:15
Kategorija:
0 komentarų

Po pasikartojančių pranešimų ir liudijimų, kad Rusijos atlikėjas Nikolajus Baskovas yra homoseksualus, šis panašu ėmėsi kitos strategijos. Siekia sukurti įvaizdį, kad jam patinka moterys.

Tinklaraštininkės Violeta Chikovani socialiniame tinkle Instagram, kuriame turi 676 tūkstančių sekėjų, pasidalino vaizdo įrašu, kuriame N. Baskovas bučiuoja jos krūtis.

Komentatoriai šį įrašą jau pavadino spektakliu. Pats atlikėjas, kuris yra Putino draugas ir prisideda prie Kremliaus propagandos skleidimo, į šią kritiką nieko neatsakė.

Tinklaraštininkė Violeta Chikovani nusprendė net pasikeisti savo profilio Instagram nuotrauką. Nuo šiol joje matomas paties Nikolajaus Baskovo veidas.

Rusų aktorius Aleksejus Paninas buvo vienas iš tų, kuris atvirai rašė apie N. Baskovo seksualinę orientaciją.

„Nikolajus Baskovas yra homoseksualus, tai žino visas šou verslas ir kino pasaulis“, - teigė jis pernai, kritikuodamas atlikėjo nuotrauką, kurioje jis pozavo su žiaurumu pagarsėjusiu Ramzanu Kadyrovu.

Primename, kad Kremlius yra paskelbęs kovą prieš LGBTQ+ bendruomenę. Rusijoje draudžiama skelbti bet kokią teigiamą informaciją apie LGBTQ+ žmones.