Niujorke įsikūręs P.Mendelis: apie skyrybas su vaikinu ir gyvenimą šalia įžymybių

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Niujorke įsikūręs P.Mendelis: apie skyrybas su vaikinu ir gyvenimą šalia įžymybių

Ket, 01/20/2022 - 20:28
Kategorija:
0 komentarų

Paulius Mendelis – sėkmingai Niujorke įsitvirtinęs NT brokeris, kuris dirba perversmą nekilnojamojo turto nuomos bei prekybos pasaulyje sukėlusioje įmonėje, savo veikloje pritaikiusioje dirbtinio intelekto technologijas ir galinčioje labai tiksliai nuspėti potencialių klientų poreikius. Paulius pasidalijo, kad į Niujorką atvyko vedinas laisvės troškulio, – rašo 15min. Paulius atskleidė, kad Lietuvoje LGBT bendruomenė palyginti labai nedidelė, todėl savo šalyje buvo sunku sutikti antrąją pusę, o Niujorke situacija yra visiškai kitokia.

„Čia tiek daug homoseksualų, kad beveik kasdien gali eiti į pasimatymus vis su kitu žmogumi“, – pasakojo Paulius, kalbėdamas apie asmeninį gyvenimą. Vyras pridūrė, kad Niujorke labai sunku sukurti tvirtus santykius, nes žmonės labai daug dirba ir niekas nenori įsipareigoti. Šalyje, kurioje yra įteisintos homoseksualios santuokos, lietuvis buvo net susižadėjęs ir atskleidė, kaip jam pasipiršo širdies draugas. „OMG, tai buvo labai netikėta. Jis priklaupė ant vieno kelio ir įteikė man žiedą su savo šeimos herbu“, – pasakojo Paulius.

Deja, sužadėtuvės netruko ilgai. Po pusmečio Paulius išsiskyrė. Buvęs sužadėtinis lietuvio nenorėjo taip lengvai paleisti. Vyras priklausė įtakingai šeimai, todėl pradžioje bandė grasinti, kad sugriaus Pauliaus gyvenimą, tačiau galiausiai atlyžo.

Galutinai ištrūkti iš toksiškų santykių Pauliui padėjo atsitiktinai sporto klube sutiktas žmogus, kuris tapo jo mentoriumi. Turtingas NT paveldėtojas lietuviui padėjo suprasti, kokie yra jo gyvenimo tikslai. Paulius pradėjo sportuoti, sveikai maitintis, pakeitė draugus, darbą ir, kaip pats sako, ši pažintis pakeitė visą jo gyvenimą 180 laipsnių kampu.

Daugiau 15min.