6 būdai potencijai pagerinti

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

6 būdai potencijai pagerinti

Pir, 03/27/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Daugiau nei 50 proc. vyrų bent kartą gyvenime susiduria su erekcijos sutrikimais. Vieniems problemą spręsti padeda vaistai, kitiems - tereikia keleto paprastų priemonių. Tiesa, sprendimą dėl jų ne visada paprasta priimti.

GayLine.LT apžvelgia dažniausiai duodamus patarimus:

  • Rūkymas

Tai viena iš dažniausių erekcijos sutrikimo priežasčių. Metus rūkyti pagerės ne tik potencija, bet ir jausitės ženkliai geriau.

  • Mityba

Nutukimas, didelis cholesterolio kiekis kraujyje tikrai jums nepadeda užsitikrinti gerą seksualinį gyvenimą. Valgykite daugiau vaisių ir daržovių, atsisakykite daug angliavandenių ir sočiųjų riebalų turinčių maisto produktų.

  • Alkoholis

Viskas turi turėti saiką. Nedidelis kiekis alkoholio greičiausiai neturės įtakos erekcija. Vis dėlto, nuolatinis ir besaikis jo vartojimas neabejotinai atsilieps ne tik potencijai, bet ir bendrai savijautai.

  • Sportas

Bent pusvalandžio sportas kasdien pagerins jūsų kraujotaką, sumažins stresą.

  • Stresas

Būtent stresas yra viena iš dažnų priežasčių, kodėl sutrinka erekcija. Jau minėjome, kad jį sumažinti padės sportas. Vis dėlto, svarbu subalansuoti savo vidų bei suprasti, jog „pasaulis nesugrius“ jei kažkas įvyks ne taip, kaip planavote.

  • Atvirumas

Jei jums sutriko potencija - neslėpkite to nuo partnerės/-io. Slapukavimas tik pagilins problemas, nes jūs jausite stresą ar reikiamu momentu jūsų daikčiukas suveiks. Nueikite pas seksologą kartu su antra puse - tai padės surasti tinkamiausią sprendimą ir sustiprins pasitikėjimą vienas kitu.

 

Nepamirškite, kad susidūrus su erekcijos sutrikimais reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Jis nuspręs ar jums reikia medikamentų, duos patarimų kaip viską galima išspręsti, parinks tinkamą gydymo metodiką.

Jei erekcija jums sutriko laikinai - nerimauti tikrai nereikia. Daugelis vyrų susiduria su tokiomis situacijomis. Pabandykite pailsėti, atsipalaiduoti ir pamatysite, kad viskas greit pasitaisys.