+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Profesorius neatsigina penio nuotraukų. Jos užplūdo po vieno straipsnio

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Profesorius neatsigina penio nuotraukų. Jos užplūdo po vieno straipsnio

Tre, 03/08/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Profesorius teigia, kad nepažįstami vyrai jam nuolat siunčia savo penių nuotraukas. 2014 m. jis parašė straipsnį apie vyrų elgesį rūbinėse. Ir nuo to laiko neatsigina laiškų su intymiu turiniu.

Londono Metropoliteno universiteto kūno politikos docentas Christopher Morriss-Roberts teigia, kad gavo mažiausiai 300 varpų nuotraukų iš heteroseksualių ir homoseksualių vyrų, kurie klausė ar jų peniai yra „pakankamo dydžio“.

Viskas prasidėjo 2014 metais, kai buvo apskelbtas profesoriaus straipsnis apie penių dydžius ir vyrų elgesį persirengimo kambariuose. Jame išsamiai aprašyti interviu su keturiais gėjais ir keturiais heteroseksualiais sportininkais.

Interviu metu buvo atskleista, kad daugelis vyrų nužvelgia vienas kito penius, mintyse lygina juos su savuoju ir vertina kas iš komandos turi didžiausią įrankį.

Tyrimas parodė, kad sporto komandų nariai, kurie turėjo didesnius penius, dažnai buvo vertinami geriau, jiems suteikta daugiau pagarbos. O štai apkūnesni sportininkai, ir tie, kurių peniai buvo mažesni, turėjo daugiau dirbti, kad būtų laikomi svarbiais komandos nariais.

Minėtas tyrimas taip pat parodė, kad gėjai labiau pasitikėjo savimi būdami nuogi. Tuo tarpu heteroseksualūs vyrai kartais net sujaudindavo savo penį, kad prieš einant į bendrus dušus jis atrodytų didesnis.

Christopher Morriss-Roberts straipsnis paskatino vyrus siųsti profesoriui savo penių nuotraukas, rašoma Outsports straipsnyje. Mokslininkas teigia, kad į tai reaguoja pakankamai ramiai.

„Manęs labai dažnai paprašo pakomentuoti asmens penio dydį“, – rašė jis žurnale „Outsports“. - „Aš tiesiog atsakau: „Gal geriausia būtų paklausti draugo, bet ačiū, kad susisiekei“.