Buvęs kariuomenės vadas: „Jei LGBT žmonės ko nors reikalautų, bet neliestų šeimų, tai galbūt nebūtų ir problemų“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Buvęs kariuomenės vadas: „Jei LGBT žmonės ko nors reikalautų, bet neliestų šeimų, tai galbūt nebūtų ir problemų“

Ket, 03/02/2023 - 14:49
Kategorija:
0 komentarų

Vilniaus meru siekiantis tapti buvęs Lietuvos kariuomenės vadas Valdas Tutkus vėl pažėrę „išminties perliukų“. Jis pareiškė, kad jei būtų išrinktas - uždraustų vaikams pasakoti apie LGBTQ+ bendruomenę ir neleistų LGBTQ+ eitynių organizuoti Nepriklausomybės ar Katedros aikštėje.

„Jei kas nors neša kažkokią ideologiją, kad ir tą pačią LGBT, apie du princus, dvi princeses ar 72 lytis ir t. t. į mokyklą, aš nenoriu, kad ši ideologija būtų dėstoma vaikams, taip pat nenoriu, kad vaikai būtų įsivaikinti tokių šeimų“, - dėstė kandidatas LRT naujienų portalui.

Po tokių žodžių V. Tutkus pareiškė, kad nėra priešiškai nusiteikęs šios bendruomenės atžvilgiu, bet jei būtų išrinktas metu - užtikrintų, kad LGBTQ+ temos nepasiektų vaikų.

„Tiesa, noriu pažymėti, kad prieš žmones, kurie priklauso LGBT bendruomenei, neturiu nieko prieš, net ir pažįstų jų, man nėra problema su jais išgerti arbatos ar pakalbėti. Žmonių yra visokių ir jų visada visokių bus, todėl jų teisių judinti nereikia, bet nereikia daryti to, kas prieštarauja Konstitucijai. Atleiskite, bet vaikus palikime ramybėje ir kol pas mus nėra kitokių įstatymų, jei aš būsiu meru, tai tokių auklėjimų tikrai nebus“, - pasakojo buvęs kariuomenės vadas, duodamas suprasti, jog imtųsi draudimų, kurie iš tiesų prieštarautų Lietuvos Konstitucijai ir šalies pasirašytoms, ratifikuotoms sutartims.

Dar daugiau - šeimų maršuose dalyvavęs V. Tutkus sužibėjo pareiškimu, kad neva LGBTQ+ bendruomenė taikosi į heteroseksualias šeimas.

„Jei LGBT žmonės ko nors reikalautų, bet neliestų šeimų, tai galbūt nebūtų ir problemų“, - LRT sakė jis.

Anot jo, nei šeimų maršo, nei LGBTQ+ eitynių negalima leisti rengti Nepriklausomybės ar Katedros aikštėse, nes „tam yra parkų ir kitų vietų. Prie Seimo galėtų ir turėtų vykti politiniai mitingai, bet remiantys LGBT, palaikantys šeimas turėtų eiti į gamtą, pavyzdžiui, į Vingio parką“.