Seimo nariai parklupdė merginas ant kelių. Kilus pasipiktinimui - pažiro dalyvių komentarai

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Seimo nariai parklupdė merginas ant kelių. Kilus pasipiktinimui - pažiro dalyvių komentarai

Ant, 02/21/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Seimo narių krepšinio komandos nuotrauka sukėlė tikrą pasipiktinimų audrą. Panašu, kad Baltijos Asamblėjos taurė dar niekada nėra sulaukusi tokio gausaus susidomėjimo. Nuotrauką pakomentavo Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, komikas Oleg Šurajev. Netrukus atsakymus į kritiką paskelbė ir Seimo nariai. Ne visi pripažino klydę.

„Paprastai vyrams nereikia prašyt, kad moterys jų nuotraukose neužstotų. O jeigu rimčiau, tai toks pozavimas – viena iš tų sporto „tradicijų“, kurių vertėtų atsisakyti. Gaila, kad mūsų Seimo nariams šįkart taip neatrodė. Viliuosi, kad ateityje ne tik Seimo vyrai, bet ir krepšininkai profesionalai fotografams taip nebepozuos“, – socialiniame tinkle Facebook rašė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Nuotraukoje matoma Seimo narių komanda ir prieš juos klūpančios šokėjos. Keista tai, kad toks pozavimas neužkliuvo fotografijoje esantiems žmonėms.

„Seimo narių kašio komanda. - Ej, bet gi nebloga idėja kai diedai stovi o merginos ant kelių? - Tai aišku, gi reiki siųsti žinią apie lygybė.... - NU DAVAI“, - nuotrauką pakomentavo komikas, visuomenės veikėjas Oleg Šurajev.

Nuotraukoje pozavęs Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis atsakydamas į kritiką, nusprendė užsipulti Seimo pirmininkę: „Šeštadienio skandalas. Tik apmaudu kad į tokias nesąmones veliasi Seimo pirmininkė. Akivaizdu, jog artėjantys rinkimai daug kam susuka protą. O Seimo pirmininkei solidumo tai neprideda”. Jis paskelbė ir kitų Baltijos šalių Seimo narių nuotraukas su šokėjomis, kurios neva turėjo įrodyti - kad taip pozuoja visi, todėl problemos čia nėra.

„Valstiečių“ atstovas Giedrius Surplys Facebook apskelbė nuotrauką, kurioje siurbia grindis.

„Dėl tos nuotraukos iš Estijos Lina Banytė-Surplienė ir dukra šiandien liepė sutvarkyti visą namą (nors paprastai tvarkau tik pusę)... Toks iš manęs ir mačo. O jei rimtai, bloga foto, atsiprašau visų, kurias ir kuriuos įžeidė. Kiek pažįstu komandos draugus, tikrai nė vienas neturime jokių senobinių įsitikinimų ir nieko ta nuotrauka nenorėjome pademonstruoti“, - rašė Seimo narys.

Kiti nuotraukoje matomi Seimo nariai arba džiaugėsi turnyre iškovotu sidabru ir neatsakė į kritiką, arba iš vis informacijos apie turnyrą neskėlbė.

Seimo krepšinio komandą sudaro Seimo pirmininko pavaduotojas Andrius Mazuronis, Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje pirmininkas Andrius Kupčinskas ir Seimo nariai Virgilijus Alekna, Andrius Bagdonas, Domas Griškevičius, Deividas Labanavičius, Gintautas Paluckas, Audrius Petrošius ir Giedrius Surplys.