Andrius Mazuronis

Darbo partijos pirmininkas rekomenduotų gydyti Eurovizijos nugalėtojus? Sulygino su drambliais

Eurovizijos dainų konkursą laimėjus ne dvinarės tapatybės atlikėjams Nemo ir kilus diskusijoms dėl trečiosios lyties įteisinimo, Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis pareiškė, kad tai „absurdas“ ir nurodė, kad tokiems asmenims reikia psichologinės pagalbos ir medicininio gydymo.

Seimo nariai parklupdė merginas ant kelių. Kilus pasipiktinimui - pažiro dalyvių komentarai

Seimo narių krepšinio komandos nuotrauka sukėlė tikrą pasipiktinimų audrą. Panašu, kad Baltijos Asamblėjos taurė dar niekada nėra sulaukusi tokio gausaus susidomėjimo. Nuotrauką pakomentavo Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, komikas Oleg Šurajev. Netrukus atsakymus į kritiką paskelbė ir Seimo nariai. Ne visi pripažino klydę.

Mazuronis apie Raskevičiaus siūlymą priimti partnerystės įstatymą: „Bando suplakti į vieną vietą Dievo dovaną su kiaušiniene“

Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius turi savų patarimų, kaip Rusijos grėsmės akivaizdoje užtikrinti didesnį Lietuvos saugumą. Anot jo, būtina kuo skubiau priimti partnerystės įstatymą, ir taip sąjungininkams parodyti, kad esame Vakarų, o ne Rytų pasaulio dalis. Su tuo nesutinka tiek krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, tiek Andrius Mazuronis, kuris negaili kritikos žodžių.