Voldemortas apkaltino LGBTQ+ pasisavinus vaivorykštės vėliavą

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Voldemortas apkaltino LGBTQ+ pasisavinus vaivorykštės vėliavą

Pir, 02/20/2023 - 16:00
Kategorija:
0 komentarų

Waldemar Tomaszewski, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos - Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas, išplatino pranešimą spaudai, kuriame kyla į kovą su LGBTQ+ siekdamas atsikovoti vaivorykštės vėliavą.

„Vaivorykštė, visų iš Šventojo Rašto kilusių religijų, įskaitant krikščionybę, šventasis simbolis, buvo LGBT šalininkų pasisavinta ir yra naudojama puolant Tikėjimą ir tradicinę šeimą“, - teigiama BNS paskelbtame pranešime. - „Ji tapo neomarksistinės pasaulėžiūros revoliucijos, paremtos vulgariu seksualumu alsuojančia propaganda, ženklu“.

Europos Parlamento narys teigia, kad vaivorykštė yra Dievo teisingumo simbolis, „kuris primena mums apie tvano priežastis, t.y. didžiulį žmonių piktavališkumą ir moralinį nuosmukį žymintį seksualinį palaidumą“.

Politikas apkaltino LGBTQ+ bendruomenę sąmoningai pasisavinus krikščioniams svarbų ženklą.

„LGBT veikėjai, t.y. „lesbietės, gėjai, biseksualai ir transvestitai“, pasisavindami vaivorykštės simboliką, apgaulingai, melagingai ir tikslingai iškreipė jos pirminę esmę i reikšmę, išniekino Sandoros ženklą“, - sakoma pareiškime.

Dar daugiau, anot Waldemar Tomaszewski, LGBTQ+ bendruomenė iš esmės griauna pasaulio tvarką.

„Įžūlios propagandos priemonėmis jie kovoja su krikščioniškosiomis vertybėmis, puola santuokos institutą ir tradicinę šeimą. Su savo pažiūromis įkyriai ir begėdiškai braunasi į darželius ir mokyklas, demoralizuodami vaikus ir jaunimą. Smogia visuomenės moralei rengdami „juoduosius maršus“, taip vadinamuosius lygybės paradus, kurių metu skatina ir primeta amoralų elgesį, ištvirkusį seksualumą, pažeisdami tokiu būdu galiojančias etikos normas“, - teigia politikas, ragindamas netylėti ir priešintis šiam „netinkamam elgesiui“.

 

GayLine.LT redakcija pasketi, kad LGBTQ+ bendruomenė nieko nepasisavino. Vaivorykštė niekam nepriklauso ir ją gali naudoti visi. Tiesiog homofobiški žmonės dažnai imasi kovos prieš vėliavą, taip norėdami išreikšti savo nepritarimą LGBTQ+ bendruomenės lygiateisiškumo siekiams.

Vaivorykštės vėliava LGBTQ+ judėjime buvo panaudota XX a, aštuntajame dešimtmetyje. Tuo metu buvo sutarta sukurti vėliavą, kuri pakeistų iki tol naudotą rožinio trikampio ženklą. Šis pokytis buvo reikalingas, nes nebenorėta naudoti simbolio, kurį pasitelkė naciai siekdami žymėti ir atpažinti homoseksualius asmenis koncentracijos stovyklose. Buvo ieškoma naujo - įkvepiančio ženklo, kuris simbolizuotų LGBTQ+ žmonių įvairovę. Vaivorykštė buvo pasirinkta siekiant nešti taikos žinutę, nes ji buvo populiari hipių judėjime.