„Bitė Lietuva“ visas poras traktuos vienodai

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

„Bitė Lietuva“ visas poras traktuos vienodai

Pir, 02/13/2023 - 13:03
Kategorija:
0 komentarų

Lygiateisiškumo siekiams stringant Seime, lyderystės imasi „Bitė Lietuva“,  kuri visus savo darbuotojus traktuos vienodai. Nesvarbu ar poros yra susituokusios ar ne, nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos visi darbuotojai turės galimybę gauti visas susituokusioms poroms suteikiamas naudas.

„Šiandien, jei du partneriai augina vieno iš partnerių vaiką, kitas neturi teisės gauti laisvadienio – net jei kasdien rūpinasi vaiku ir dalyvauja jo auklėjime. „Įteisinus“ partnerystę, lygiai taip pat kaip ir susituokusios poros, vaikus auginantys partneriai galės pasinaudoti papildomais laisvadieniais – mamadieniais, tėvadieniais, rugsėjo 1 d. laisvadieniu, taip pat suteiksime galimybę partnerių vaikams gauti įmonės dovanas ir kitas naudas. Žengiame dar vieną drąsų žingsnį – savo lėšomis apmokėsime pirmąjį mėnesį gimus vaikui ar įsivaikinus vaiką, identiškomis „Sodrai“ sąlygomis,“ – pranešime žiniasklaidai sako Gintas Butėnas, „Bitės“ vadovas.

Jis teigia, kad valstybei trypčiojant vietoje, lyderystės turi imtis verslas.

„Mes šeima laikome žmones, kurie laisva valia siekia sukurti bei puoselėti tarpusavio santykius, grindžiamus glaudžiu emociniu ir turtiniu ryšiu, tarpusavio pagalba, atsakomybe, savanorišku sprendimu prisiimti tam tikras tarpusavio teises ir pareigas. Deja, dabartiniai įstatymai nemažai sričių neapsaugo porų, kurios gyvena ir veda bendrą ūkį kartu. Tikime, kad pokytį pradėti gali verslas – partnerystės „įteisinimas“ organizacijų viduje yra aiškus ženklas, kad visas šeimas laikome vertingomis, nepaisant skirtumų“, – sako G. Butėnas.

„Bitės“ sprendimą pasveikino ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorius Lietuvoje.

“JAV daugelis sėkmingiausių verslų ėmėsi lyderystės kovoje su diskriminacija bei palaikant mažumas, įskaitant LGBTQ+ žmones ir jų šeimas. Jie, kaip ir BITĖ, suprato, kad tai nėra tik teisingas pasirinkimas – tai svarbu, siekiant pritraukti ir išlaikyti kvalifikuotus, modernius darbuotojus“ - sakė Robertas S. Gilchristas