+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Taip, vedę vyrai kartais mylisi su gėjais. Ir nieko čia keisto

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Taip, vedę vyrai kartais mylisi su gėjais. Ir nieko čia keisto

Tre, 11/23/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Nemaža dalis heteroseksualių moterų mano, kad jų vyrai tikrai niekada nesimylėtų su gėjais. Tačiau tiesa ta, kad realybė yra visiškai kitokia. Vis daugiau jaunų vyrų nori išbandyti kažką naujo ir nepatirto.

Gėjų pažinčių programėlėse tikrai galima sulaukti vartotojų žinučių, kurie čia užsuko tik smalsumo vedami ir savęs nelaiko homoseksualiais. GayLine.LT redakcija pakalbino kelis dažnus šių programėlių vartotojus užsienyje apie jų patirtis su vedusiais ar merginas turinčiais vyrais.

 „O taip. Čia tikrai tokių yra“, - sakė vienas iš Scruff vartotojų iš Vokietijos. - „Turėjau gal apie dešimt ir džiaugiuosi, kad jiems irgi tai patiko“. Jis pridūrė, kad tokiems asmenims svarbiausia anonimiškumas.

Redakcijos kalbintas vyras pažymėjo, kad tokie vartotojai programėlėje neužsibūna. „Atsiranda staiga naujas veidas, pabendrauji, susitinki, pasimyli ir anketa dažnai ištrinama“ - sakė jis.

Kitas kalbintas Grindr programėlės vartotojas užsiminė, kad susipažino su keliais heteroseksualiais vyrais gėjų bare. „Jis tiesiog sėdėjo prie staliuko ir gėrė alų. Atrodė šiek tiek neramus. Priėjau, užkalbinau ir mes atsidūrėme pas mane bute“, - sakė 34 metų gėjus. - „Veiksmo metu jis prisipažino, kad jis hetero ir, kad jam tai pirmas kartas. Man reikėjo šiek tiek parodyti ką ir kaip daryti - bet viskas buvo tiesiog puiku. Po to dar kelis kartus atsitiktinai sutikau jį gatvėje. Pasakėm vienas kitam labas“.

Tai, kad heteroseksualūs vyrai retkarčiais išbando naujoves rodo ir mokslininkų atlikti tyrimai. Štai 2018 m. buvo apklausti 14 630 koledžo studentai iš 22 skirtingų Jungtinių Amerikos Valstijų kolegijų apie jų pastarojo meto sekso patirtis. 5% atskleidė turėję lytinių santykių su tos pačios lyties atstovais - iš jų 12% vyrų sakė, kad jie yra heteroseksualūs.

Tiesa ta, kad mes niekada nesužinosime ar save heteroseksualiais laikantys vyrai iš tiesų yra gėjai, o gal bisekslualūs. Vis dėlto, akivaizdu, kad ir heterosekslualūs vyrai kartais nori praplėsti savo seksualinio gyvenimo ribas bei pabandyti kažką naujo - ir čia nėra nieko keisto.