30-metis sūnus paskambino tėvui telefonu ir pasakė, kad jį pašovė

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

30-metis sūnus paskambino tėvui telefonu ir pasakė, kad jį pašovė

Ant, 11/22/2022 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Tikriausiai sunku įsivaizduoti kokie jausmai tuo metu užplūdo John Loveall, kai jo sūnus naktį paskambino vyrui mobiliu telefonu ir pranešė, kad jį pašovė gėjų klube.

„Jis ką tik grįžo iš rūkymo zonos, ir staiga jie išgirdo, kaip tat-tat-tat automatinio ginklo garsą“, – Nytimes perpasakojo sūnaus žodžius pasakytus telefonu 52 metų vyras iš Kolorado Springso

Skambučio tėvas sulaukė sekmadienį netrukus po vidurnakčio. Jo trisdešimtmetis sūnus Jerecho Loveallas išgyveno, tačiau jis asmeniškai pažinojo ir kelis žuvusiuosius.

Jo sūnus nuvyko į Šv. Pranciškaus ligoninę dėl skausmo kojoje. Iš pradžių vaikinas manė, kad kulka ją koją tik kliudė, tačiau gydytojai po apžiūros konstatavo, jog kulka perėjo ją kiaurai.

Apie 6 val. ryto vaikinas buvo išrašytas iš ligoninės ir gydosi namuose.

Jerecho buvo atėjęs į naktinį gėjų klubą, kad palaikytų pusbrolį, kuris čia rengė pasirodymą. Minėtą klubą vyras apibūdino kaip puikią vietą LGBTQ+ žmonėms.

„Tai viena iš nedaugelio vietų, į kurią gali patekti gėjų bendruomenė, kurioje jie jautėsi pakankamai saugūs, be kitų žmonių problemų“, – sakė jis.

Jis pabrėžė, kad jam nepriimtina, jog visi gali įsigyti masinio žudymo įrankius. Jo nuomone, tam tikrus ginklus neturėtų būti leista įsigyti eiliniams žmonėms.

Šeštadienio vakarą, apie 11:57 vakaro vietos laiku, Jungtinių Amerikos Valstijų gėjų klube „Club Q Colorado“ užpuolikas pradėjo šaudyti ir nužudė penkis žmones. Incidento metu sužeisti mažiausiai 25 klube buvę žmonės.