Trys gėjai laukia trynukų ir siekia, kad visų trijų tėvų vardai būtų įrašyti gimimo liudijimuose

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Trys gėjai laukia trynukų ir siekia, kad visų trijų tėvų vardai būtų įrašyti gimimo liudijimuose

Pir, 01/10/2022 - 08:57
Kategorija:
0 komentarų

Išleidę 1 milijoną svarų dirbtiniam apvaisinimui trys gėjai netrukus turėtų sulaukti trynukų, rašo GaysWithKids. Jiems gali pavykti perrašyti istoriją jei pavyktų pasiekti, kad vaikų gimimo liudijime būtų įrašyti trijų tėvų vardai.

Verslininkai iš Didžiosios Britanijos Barrie Drewitt-Barlow (51 m.) ir buvęs ji vyras Tony Drewitt-Barlow (56 m.) sukūrę sėkmingą verslą, tapo milijonieriais, o prieš du dešimtmečius buvo pirmoji tos pačios lyties pora šalyje, kurios dvynių gimimo liudijime buvo įrašyti abiejų tėvų vardai.

Išleidę 1 milijoną svarų sterlingų dirbtiniam apvaisinimui, tėvai laukia trynukų.Tiesa, po 32 metų bendro gyvenimo, pora išsiskyrė 2019 metais. Barrie susižadėjo su Scottu Hutchinsonu (28).

Visi trys vyrai davė spermos dirbtiniam apvaisinimui ir visi gimimo liudijime gali būti įvardinti kaip tėvai. Tiesa, teisininkai mano, kad gali reikėti pakeisti įstatymus.

Trynukai prisijungs prie kitų šešių jų vaikų – 22 metų Saffron ir Aspen, 17 metų Orlando, 11 metų Jaspero ir Dalaso bei 15 mėnesių Valentinos.

Barrie ir jo buvusio vyro dėka, po ilgo teismų maratono, buvo apsiekta, kad gimimo liudijimuose būtų įmanoma nurodyti „vienas tėvas“ ir „antras tėvas“, o ne motina ir tėvas. Dabar jie tikisi, kad tokio tipo dokumentuose bus galima nurodyti ir trečią tėvą.

Daugiau GayWithKids.