Lukas Brazdeikis: Norėčiau, kad kiti suprastų, jog gyvenimas nėra vien tik seksualinis

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lukas Brazdeikis: Norėčiau, kad kiti suprastų, jog gyvenimas nėra vien tik seksualinis

Št, 11/05/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Lukas yra aseksualus. Apie tai, kad niekam nejaučia jokio fizinio potraukio pastebėjo gana seniai. Tiesa, tai neretai aplinkinių vertinama kaip trūkumas. Lukas sako, kad visuomenė turėtų daugiau žinoti apie aseksualius žmones ir jų gebėjimą užmėgsti tvirtus emocinius ryšius su savo partneriu. Juk seksas nėra santykių pagrindas.

Savo aseksualumą Lukas pastebėjo jau paauglystėje. Vaikinams pradėjus dalintis svaičiojimais apie seksualinius dalykus, jam šios temos atrodė svetimos.

„Mano bendraamžiai nuolat kalbėjo pošlus dalykus, o aš jų nelabai suprasdavau“, – 15min. pasakojo Lukas. Jo teigimu, jis ilgą laiką nežinojo termino aseksualumas. Tik vėliau jį išgirdus tapo aišku, kad jis tinka būtent jam.

 Tiesa vaikinas pripažįsta, kad aseksualiems žmonėms nėra taip paprasta susirasti antrąją pusę. „Sudėtinga rasti antrą pusę, su kuria būtų galima prieiti prie kompromiso. Noriu mažiau gyvenimo lovoje ir daugiau vystyti stiprų emocinį ryšį“, – sako Lukas.

Anot jo, būtent supratingumas, įsiklausymas ir atidumas kito jausmams yra stiprioji aseksualių žmonių pusė.

„Norėčiau, kad kiti suprastų, jog gyvenimas nėra vien tik seksualinis. Nedarykite klaidos, kai tik dėl spaudimo užsiimate seksu. Jeigu nėra pagundos, galima apsieiti be lytinio gyvenimo, ir žmogus nuo to nė kiek nesumenksta“, – 15min. tvirtina Lukas.