Baltųjų rūmų spaudos sekretorė prakalbo apie savo atsiskleidimą (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Baltųjų rūmų spaudos sekretorė prakalbo apie savo atsiskleidimą (video)

Pir, 10/17/2022 - 11:18
Kategorija:
0 komentarų

Praėjusią savaitę minint Tarptautinę Atsiskleidimo dieną Karine Jean-Pierre kasdieninės spaudos konferencijos pradžioje prabilo apie savo patirtį.

„Kaip ir daugeliui LGBTQ bendruomenės narių, man atsikleisti nebuvo lengva“, – sakė ji. - „Mano šeima buvo tradicinių pažiūrų ir konservatyvi. Būti lesbiete mano šeimoje nebuvo kažkas, apie ką garsiai užsimintumėte ar ką švęstumėte“.

Karine Jean-Pierre sakė, kad nepaisant jos artimųjų pažiūrų, jie ją priėmė tokią, kokia ji yra.

„Tačiau mano šeima, kaip ir daugelis kitų šeimų, pripažino, kas aš esu. Jie pamatė, kad tai, ką aš myliu, nepakeitė to, kas aš buvau kaip asmenybė, tai nepakeitė dalykų, kuriuos mėgstu daryti, ir nepakeitė mano gyvenimo tikslų“, - sakė moteris.

K. Jeanas-Pierre pripažino, kad dabartinė politinė padėtis Jungtinėse Amerikos Valstijose kelia susirūpinimą, kai konservatyvių pažiūrų žmonės puola LGBTQ+ bendruomenę.

„Todėl man labai didelė garbė tarnauti prezidentui ir pirmajai poniai, kurie daugelį metų buvo LGBTQ bendruomenės pusėje ir toliau stovės kartu su visais, kurie atsiskleidžia“, – sakė T. Jeanas-Pierre.

Karine Jean-Pierre, paskirta šių metų gegužę, yra pirmoji LGBTQ+ bendruomenės atstovė, juodaodė, šiose pareigose.

Gegužę po Jen Psaki pasitraukimo šias pareigas perėmęs Jeanas-Pierre'as yra pirmasis asmuo ir pirmoji juodaodė, einanti Baltųjų rūmų spaudos sekretore.