Spalio 4-9 d. - Septyniuose miestuose - Žaltvykslė (video anonsas)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Spalio 4-9 d. - Septyniuose miestuose - Žaltvykslė (video anonsas)

Sek, 10/02/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Spalio 4–9 d. septyniuose Lietuvos miestuose vyksianti kino programa „Lokys, liūtas ir šakelė“ parodys jausmų ir romantikos kupiną filmą "Žaltvykslė" (Will-o'-the-Wisp).

2069-ieji. Mirties patale gulintis senas karalius prisimena jaunystės laikų meilę, kurį sutiko, kai buvo dar jaunas princas, maištavo prieš karališkąsias privilegijas ir išėjo dirbti į gaisrinę. Šioje visiškai nurautoje muzikinėje erotinėje komedijoje su mokslinės ir maginės fantastikos elementais draugiškai pajuokiamos mums šiandien taip rūpimos temos: klasinis ir rasinis antagonizmas, klimato kaita, gėjų klausimai, nepamirštami net... mūsų mėgstami kalendoriai su seksualiais gaisrininkais!

Žaltvykslė - ne vienos šalies folklore reiškia vaiduoklišką keliautojus paklaidinančią pelkių ugnelę. Režisierius João Pedro Rodriguesas leidžia žiūrovams patiems nuspręsti, į ką nurodo toks pavadinimas: nesibaigiančius planetą alinančius gaisrus ir jų kaltininkus, deginančią jaunystės aistrą ar pasaka dvelkiančius atsiminimus. Juokinga bus visais atvejais! Filmas iš Kanų „Dviejų režisierių savaitės“ programos.

Žymos