Už neva seksą prie lango dviem rusams gali tekti kalėti 20 metų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Už neva seksą prie lango dviem rusams gali tekti kalėti 20 metų

Pen, 08/26/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Gyvenimus daužanti istorija dviem vaikinams nutiko Maskvoje. Vaikui pasiskundus mamai, kad prie lango jis matė du besiglamonėjančius gėjus, vaikinams gresia ilgam sėsti už grotų, praneša Baza.

Vieno iš berniukų motina pasakojo, kad jos sūnus viename iš namo butų prie lango pamatė du vaikinus. Jie triukšmavo, pilstė vienas ant kito vandenį ir ant antro aukšto palangės darė kažką panašaus į seksą. Išgirdusi šią istoriją vaiko mama nusprendė, kad tai „iškrypėliai“ ir iškart iškvietė policiją.

Vaikinai teigia, kad nieko neteisėto jie nepadarė. Priešingai – stengėsi pritvirtinti vandens vamzdį ir nusirengė, nes nenorėjo sušlapinti drabužių.

Pasak motinos, kambarį su langais į vaikų žaidimų aikštelę, kurioje per incidentą žaidė apie dešimt vaikų, išsinuomojo tik vienas jaunuolis. Kaimynai jo gerai nepažinojo - vaikinas retai būdavo namuose, nes mokėsi ir dirbo kavinėje.

Vaikų tėvams pasikalbėjus su kaltinamaisiais, dabar jie jiems atrodo „labai adekvatūs ir geri“. Berniuko mama ieško būdų kaip jaunuoliams padėti. O nerimauti iš ties yra dėl ko.

Šiuo metu vaikinai sulaikyti dviem mėnesiams. Nors tėvai teigia, kad jokio sekso jie patys nematė, tyrėjai kaltina vaikinus seksualinio pobūdžio smurtinius veiksmu prieš vaikus. Už tai jauniems žmonėms gresia nuo 12 iki 20 metų kalėjimo.