„Mr. Gay Word“ reikalauja buvusį nugalėtoją paneigti jo išsakytus žodžius

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

„Mr. Gay Word“ reikalauja buvusį nugalėtoją paneigti jo išsakytus žodžius

Tre, 08/17/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

„Misterio Gėjaus Pasaulis“ konkurso organizatoriai paskelbė, kad imasi teisinių kelių apginti savo reputaciją. „Gay World Events“ ir „Gay World Foundation“ reikalauja buvusio konkurso nugalėtojo paneigti jo išsakytus žodžius apie konkurso organizatorius, tuo tarpu Louw Breytenbach rengiasi gintis teisme.

„2021 m. gruodžio mėn. J. Breytenbachas paskelbė pranešimą spaudai ir dalyvavo radijo interviu, kuriame teigė, kad pirmiau minėtos šalys buvo nesąžiningos ir apgaudinėjo. Šie įtarimai yra prilyginami nepagrįstai šmeižto kampanijai, dėl kurios buvo padaryta žala susijusių asmenų reputacijai“, - teigiama „Mr. Gay World“ organizatorių Facebook žinutėje, kuri buvo apskelbta vakar. Jie reikalauja paneigti visus pareiškimus.

Louw Breytenbach, buvęs konkurso nugalėtojas pasisamdė advokatą ir rengiasi gintis teisme.

„Priežastis, dėl kurios dalyvavau Mr. Gay SA ir Mr. Gay World konkursuose, niekada nebuvo susijusi su titulu. Degu aistra labdarai, darbui, kurį pradėjau dar prieš šias varžybas“, – sakoma L. Breytenbach pranešime. - „Mano tikslas buvo naudoti šį titulą, kad grasiau kalbėčiau apie LGBTQIA+ bendruomenę“.

Jis tęsė, kad titulo atsisakė ne „siekdamas sugadinti organizacijos reputaciją, o dėl vertybinių skirtumų“.

GayLine.LT primena, kad iš Pietų Afrikos kilęs Louw Breytenbach Misterio gėjaus Pasaulis 2021 titulu pasidžiaugė tik mėnesį, nes jo atsisakė. Tuomet jis metė kaltinimus konkurso organizatoriams, kad jie atsisakė atskleisti informaciją kaip būtų naudojamos jo surinktos lėšos.

„Manau, kad turiu teisę žinoti, kas atsitiks su pinigais, kuriuos surinksiu organizacijai būdamas misteris gėjus. Kas turi naudos iš visos [šios] paramos?“, - teigė Louw.

Louw Breytenbach  atsisakius titulo, jis atiteko Bonginkosi Ndima. Tačiau ir jis netrukus pareiškė atsisakantis šio apdovanojimo.