Šiaurės Airijoje Žaliųjų partijos lyderiu tapo gėjus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Šiaurės Airijoje Žaliųjų partijos lyderiu tapo gėjus

Ant, 08/16/2022 - 12:35
Kategorija:
0 komentarų

Belfasto tarybos narys Mal O'Hara tapo pirmuoju atviru gėjumi kuriam patikėta politinė lyderystė Šiaurės Airijoje, praneša PinkNews. Jis paskirtas naujuoju Žaliųjų partijos lyderiu.

Prieš pradėdamas karjerą politikoje, M. O'Hara buvo aktyvus LGBTQ+ teisių gynėjas ir ėjo Šiaurės Airijos kampanijos už lygiateises santuokas vicepirmininko pareigas.

2014 m. jis prisijungė prie Žaliųjų partijos, o 2019 m. buvo išrinktas į Belfasto miesto tarybą. Tais pačiais metais jis tapo partijos vadovo pavaduotoju. Pirmadienį M. O'Hara tapo partijos lyderiu.

„Atėjo laikas naujai aktyvistų kartai. Mes buvome teisūs dėl santuokos ir abortų ir visada buvome teisūs dėl aplinkosaugos. Smagu, kad kiti seka mūsų pavyzdžiu. Šiaurės Airija susiduria su daugybe iššūkių - patiria išlaidų pragyvenimui, būsto, psichinės sveikatos ir, žinoma, klimato bei biologinės įvairovės krizes“, - sakė naujasis lyderis. - „Manau, kad žalieji turi unikalių sprendimų šiems iššūkiams. Galime sukurti teisingesnį pasaulį ir teisingesnę Šiaurės Airiją. Ateik ir tapk to dalimi“.