Rusijos Dūmos deputatas apie LEGO pasitraukimą: jie propagavo homoseksualumą

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Rusijos Dūmos deputatas apie LEGO pasitraukimą: jie propagavo homoseksualumą

Pir, 08/15/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Rusijoje ir toliau ieškoma netikėčiausių pateisinimų kodėl visiems žinomos įmonės traukiasi iš Ukrainą užpuolusios šalies rinkos. Vieną jų sugalvojo ir Rusijos parlamentaras Aleksejus Žuravlevas.

Konstruktorių LEGO gamintojui paskelbus nutraukiant darbus Rusijoje, deputatas Aleksejus Žuravlevas pokalbyje „Daily Storm“ prisipažino, kad džiaugiasi šiuo įvykiu. Parlamentaras teigė, kad šiuose žaidimuose buvo propaguojamos netradicinės šeimos vertybės. Kartu jis pažymėjo, kad Rusijos gamintojai greitai sukurs LEGO atitikmenį.

„Danų konstruktoriai LEGO palieka Rusiją. Tai bėda, bet ne tai! Prieš kurį laiką net parašiau prašymą prokuratūrai: užeinu į parduotuvę, o ten tokie suši*** LEGO su nacizmo simbolika. Nacių tankai, kareiviai, ginklai, viskas su nacių simbolika“, - išgalvotus kaltinimus žėrė politikas. – „Pasakysiu, kad mus tai labai nuliūdino – žinoma, ne! Be to, jie ten viską reklamuoja! Jų gomosyatina, kurią jie bando integruoti bet kur, įskaitant LEGO konstruktorius. <...> Dink iš čia, tai mano patarimas jiems!“.

Jis pridūrė, kad žmonėms visame pasaulyje žinomos „sušiktos europietiškos vertybės“, kurios prasideda „homoseksualių santuokų“ registravimu ir baigiasi „įvairiais viešnamiais, zoofilais“.

„Tegul jie gamina savo homoseksualius žaislus ir duoda juos savo vaikams, jei nesigaili dėl savo ateities. Matyt, nesigaili. Miršta tauta. Vadovaudamiesi principais, kuriais jie gyvena, jie tiesiog pasmerkti sunaikinimui. Beje, patys tai daro“, – dalijosi A. Žuravlevas.

LEGO žaislų gamintojas paskelbė apie veiklos Rusijos Federacijoje nutraukimą liepos 12 d. Bendrovė taip pat nutraukė ryšius su „Inventive Retail Group“, kuri valdo prekės ženklo parduotuves visoje šalyje. Parduotuvių savininkai negalės naudoti ir LEGO prekės ženklo prekybos vietose.