Senolei teks pasėdėti už grotų dėl priekabiavimo prie savo kaimynų gėjų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Senolei teks pasėdėti už grotų dėl priekabiavimo prie savo kaimynų gėjų

Št, 12/25/2021 - 20:23
Kategorija:
0 komentarų

Praėjusį mėnesį vykusiame teismo posėdyje Elvira Baptiste buvo pripažinta kalta dėl priekabiavimo, kuris tęsėsi mėnesių mėnesius. Ji gavo 16 savaičių laisvės atėmimo bausmę už savo elgesį su kaimynais Dean Griffiths ir Andrew Knight, rašo „The Bristol Post“.

Prokurorai teismui teigė, kad Elvira iškabino įžeidžiančius plakatus, leido muziką apie gėjų žudymą ir laidė homofobiškus pasisakymus. Dėl tokio elgesio gėjų pora buvo priversta išsikraustyti iš savo gyvenamosios vietos.

Prokurorė teismo posėdžio metu perskaitė Dean Griffiths pareiškimą: „Ji pavertė mūsų gyvenimus kupinus nusivylimo. Atrodė, kad ji visą laiką mus stebi, savo lange iškabino plakatus. Negalėjome naudotis savo sodu, nes atrodė, kad ji mus stebi“.

„Mums patiko mūsų butas, bet jau po savaitės, mes žinojome, kad dėl jos elgesio turėsime išsikraustyti. Anksčiau esu patyręs įvairių neapykantos formų, bet niekada tokio masto“, - sakoma pareiškime.
Elvira atvirai porai sakė, kad jie turėtų būti su moterimis ir, kad niekas šiame rajone nenori jų čia matyti. Ji nuolatos garsiai leido dainą apie gėjų šaudymą, kol įsikišo policija.

Pasak „The Bristol Post“, moteris iškabino plakatus su užrašu „Nedorai gyvenantys turi degti pragare teismo dieną“.

Teisėjas, skirdamas nuosprendį, Elvirai sakė: „Nepaisant policijos įsitraukimo, ši homofobinės neapykantos kampanija tęsėsi. Būdama dešimties vaikų mama ir daugiau nei 20 vaikų močiutė, tikiuosi, kad suprastumėte žmonių psichinės sveikatos svarbą ir kaip gerbti žmones“.

Daugiau Advocate.