Psichologė: šiais laikais intymumas poros gyvenime pradeda užimti ne visai sveiką vietą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Psichologė: šiais laikais intymumas poros gyvenime pradeda užimti ne visai sveiką vietą

Št, 12/25/2021 - 14:16
Kategorija:
0 komentarų

Apie tai, koks turėtų būti intymus poros gyvenimas, seksualinį suderinamumą vis dar sklando daugybė mitų. Vis dėlto psichologė skuba juos sklaidyti tvirtindama, kad šiandien seksualiniai santykiai, nors ir svarbūs, poroje darosi per daug sureikšminti ir kartais netgi gali apsunkinti tvarių santykių kūrimą.

„Yra specialistų, kurie, remdamiesi siaura pasaulėžiūra, akcentuoja neva nesant suderinamumo intymiame gyvenime, pora negali būti kartu. Todėl jaunimas būtinai yra skatinamas pagyventi kartu, viską išbandyti ir tik tada priimti sprendimą, ar tuoktis ir apskritai būti kartu. Jei ieškome partnerio pagal blakstienų tankį, akių spalvą, ūgį, svorį, tikriausiai intymumo rodiklis, kiek partneris ar partnerė yra įgalus lovoje, kokia pasižymi potencija, gali būti labai svarbus“, – kalbėjo specialistė.

„Tai – itin dinamiškas procesas, kuris, jei reikėtų palyginti su kasdieniu gyvenimu, būtų kaip ypatinga gera vakarienė prabangiame restorane. Bet juk dauguma žmonių nevalgo tokioje vietoje kiekvieną dieną. Tad lygiai taip pat reikėtų suprasti, kad moteris ir vyras, kurie augina vaikus, eina į darbą, būna, ir sirguliuoja, ir turi visokių kitų rūpesčių, tikrai negali laikytis kažkokio plano mylėtis tris keturis kartus per savaitę. Nors išties dažnai būna, kad atėjusios konsultuotis moterys klausia, o kiek kartų yra sveika?“ – dėstė psichologė.

Daugiau TV3.