Birželis 2024

Salonikuose „EuroPride“ renginys pritraukė penkiolika tūkstančių dalyvių (foto)

Šiemet Europos LGBTQ+ ir šią bendruomenę palaikančių žmonių eitynių renginiai vyko Graikijoje, Salonikuose. Šeštadienį tūkstantinė minia susirinko tam, kad garsiai pasakytų – jog nebenori kentėti išpuolių, ragina visuomenę keistis ir užtikrinti, kad kiekvienas žmogus būtų gerbiamas. Renginio metu sulaikyta 15 žmonių, kurie bandė kurstyti neapykantą.

Colton Underwood prakalbo apie futbolo komandos persirengimo kambarių užkulisius

Interviu tinklalaidei „Call Her Daddy“ metu, Colton Underwood prisipažino, kad jau šešerių pradėjo jausti, kad nėra toks pat kaip daugelis berniukų. Buvęs futbolininkas papasakojo ir kas vysta bei kaip jis jautėsi sportininkų persirengimo kambariuose.

Baltieji rūmai išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei ir pasipuošė vaivorykštės spalvomis

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Joe Bidenas socialiniame tinkle Intagram pasidalino video įrašu kaip Baltųjų rūmų kolonos pakeičia spalvas, kad sukurtų vaivorykštės vėliavą. Taip prezidento institucija išreiškė solidarumą LGBTQ+ bendruomenei, kuri mini pasididžiavimo mėnesį.

Ženklai, išduodantys, kad mano žmona gali būti lesbietė

Vestuvių ir santuokos pagrindas yra pasitikėjimas bei atvirumas. Tačiau kartais gali atsirasti klausimų dėl partnerio seksualinės orientacijos, kurie gali sukelti nerimą ir nesaugumą. Svarbu suprasti, kad seksualinė orientacija yra asmeninis ir sudėtingas klausimas, kurį kiekvienas žmogus išgyvena skirtingai. Vieni žmonės jau vaikystėje gali žinoti priklausantys LGBTQ+ bendruomenei, kitiems tai atradimo procesas.

Lina Plieniūtė: prisiekiau ginti Lietuvos valstybę ir LGBTQ+ vaikus

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“ organizacijos narė Lina Plieniūtė socialiniame tinkle Facebook pasidalino mintimis apie dvi duotas priesaikas. Ji teigia, kad tapdama šaule pasižadėjo ginti Lietuvą, o kurdama minėtą organizaciją pasižadėjo visomis jėgomis apsaugoti LGBTQ+ vaikus. Linos žinia sulaukė piktų komentarų.

Birželio 29 d. - Soho Vilnius - Happy Ending of June

Laimingą pabaigą šį vakarą žada žvaigždės visiems birželio fanams. Šį vakarą su vardo diena pakštelim į žandą Pauliui, Petrui, Mantigirdui, Gedrimei, Benitai bei Povilui ir pasimatome SOHO šokių aikštelėje. Prie pulto stoja klubo rezidentas DJ Raid, tad bus karšta!

D. Žalimas dėl atmestų prašymų kreiptis į Konstitucinį Teismą: teisėjams turėtų būti gėda

Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas socialiniame tinkle Facebook pasidalino savo nuomone apie Konstitucinio Teismo sprendimą priimti nagrinėti Vyriausybės kreipimąsi dėl partnerystės instituto teisinio reguliavimo konstitucingumo įvertinimo. Jis sako, kad analogiškus prašymus teismas buvo pateikusios ir tos pačios lyties asmenų šeimos - bet jos nebuvo išgirstos.