Lina Plieniūtė: prisiekiau ginti Lietuvos valstybę ir LGBTQ+ vaikus

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Lina Plieniūtė: prisiekiau ginti Lietuvos valstybę ir LGBTQ+ vaikus

Pen, 06/28/2024 - 19:15
Kategorija:
0 komentarų

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“ organizacijos narė Lina Plieniūtė socialiniame tinkle Facebook pasidalino mintimis apie dvi duotas priesaikas. Ji teigia, kad tapdama šaule pasižadėjo ginti Lietuvą, o kurdama minėtą organizaciją pasižadėjo visomis jėgomis apsaugoti LGBTQ+ vaikus. Linos žinia sulaukė piktų komentarų.

„Šaulio priesaikoje yra tokie žodžiai „Prisiekiu būti ištikimas Lietuvos valstybei......pasižadu gerbti žmogaus teises.....“. Priesaika yra ilga ir kiekvienas žodis yra beprotiškai svarbus. Svarbu nepamiršti ką prisiekei ir ką pasižadėjai“, - rašo Lina.

Ji teigia, kad jai šaulio pareigos susijusios ir su LGBTQ+ tema. „Vienoje prisiekiau, jei prireiks, ginti savo gyvybe Lietuvos valstybę nuo okupantų, kitoje įsipareigojau visomis jėgomis kartu su kitais tėvais ginti mūsų vaikus, priklausančius LGBTQ+ bendruomenei, nuo netolerancijos, smurto, pagiežos, patyčių“, - teigia Lina.

Po žinutės paskelbimo keli žmonės suskubo lieti savo pyktį. Jiems nepatiko, kad moteris prie teksto pridėjo nuotrauką, kurioje ji su šaulio uniforma ir su vaivorykštės vėliava.

„Sukarinta institucija turėtų diegti patriotizmą ir pilietinį ugdymą, o ne eskaluoti seksualumo temomis, nes tai ne jų kompetencija“, - komentare rašė Vigita, užmiršusi, kad kiekvienas žmogus turi teisę laisvai reikšti savo nuomonę, o žmogaus teisės yra universalios – todėl turėtų būti ginamos kiekvieno šalies piliečio.

Kritikuoti suskubo ir Rasa, kuri apkaltino moterį skleidžiant propagandą. „Manau tradiciniai tėvai turės labai daug klausimų šaulių vadam dėl jų skleidžiamos propagandos“, - rašė Rasa, vėliau suskubusi komentarą ištrinti.