kariuomenė

Antrasis Rusijos atlikėjas, vakarėlyje dėvėjęs tik kojinę ant penio, sulaikytas

Vakarėlis Maskvos naktiniame klube „Mutabor“, kurį organizavo tinklaraštininkė Anastasija Ivleeva, apkarto daugeliui jo dalyvių. Žvaigždės neteko kontraktų su televizijomis, prarado pajamas iš reklamos, kai kurie net buvo įkalinti.

Pašaukė į kariuomenę? Sulauksite klausimo ar esate gėjus, o gal trans

„Mane labai stipriai traukia mano lyties asmenys“, „Aš dažnai norėdavau būti mergaite“ - tokių klausimų medicininio įvertinimo metu sulaukia į kariuomenę pašaukti ar savanoriškai atėję tarnauti vyrai. Kariuomenė sako, kad jiems svarbu išsiaiškinti asmens bruožus.

Italijos generolas, kuris gėjus vadino „nenormaliais“, neteko pareigų

Generolui Roberto Vannacci skirta drausminė nuobauda už neseniai išleistoje knygoje esančius homofobinius ir rasistinius pareiškimus, rašo PinkNews. Jis ne tik pareiškė, kad homoseksualumas nėra normalus, tačiau ir teigė, jog tos pačios lyties asmenų įsivaikinimas prilygsta kanibalizmui.

Homoseksualumas sovietmečiu: kratos ir milicininko klausimas - „Tu pederastas?“

Šis interviu Rasos Navickaitės buvo paimtas prieš kelias savaites Kaune. Interviu renkami platesniam moksliniam projektui, kuriuo siekiama aprašyti homoseksualių žmonių išgyvenimo strategijas sovietmečiu ir geriau suprasti, kokie homoseksualumo diskursai vyravo sovietinėje Lietuvoje. Interviu autorės leidimu GayLine.LT dalinasi iš ties įdomiu tekstu.

Kremliaus propagandininkas D. Kiseliovas: ukrainiečiai ne tik naciai, bet jų kariuomenėje tarnaujantys gėjai prievartauja kitus karius

„Tuo metu kai jungtinės Rusijos ir Donbaso pajėgos metodiškai mala naciukų dalinius, Kijevui reikia pergalių, kad ir kitos rūšies“, – savo laidoje sako D. Kiseliovas.

Ukrainos LGBTQ+ karių liudijimai: pasirengę ginti šalį iki pabaigos, tikisi lygiateisiškumo ateityje

Ne visi iš jų gali atskleisti savo tapatybę. Vieniems tai keltų grėsmę, jei patektų į nelaisvę rusų kariams, kiti - dar nepasirengę atsiskleisti visai šaliai. Tačiau visų jų liudijimai yra unikalūs ir kartu panašūs - šie žmonės sako, kad kovos iki galo.