Gruodis 2022

Gruodžio 31 d. - Soho Vilnius - NY • 2023 | Funny Bunny

Kiškis piškis ilgaausis, kaip sutiksi, tokios bus ir jo ausys. Duosi morką – bus jis sotus, jei kutensi pilvą, sako gal net ir juoksis. Pabaidysi – bus kaip tą vėją gaudyti laukuos, sau linksmai per pusnį šuoliuos. Tokios va ir to kiškio dainos, o šį vakarą jomis rūpinsis DJ Gyvatnešis!

G. Nausėda teigia susitikęs su „radikalia“ LGBTQ+ grupe. Prezidentūros atvirumą sieja su jos kiemo atidarymu

Pirmą kartą per šią kadenciją Gitanas Nausėda gyvai atsakinėjo į gyventojų klausimus LRT radijo studijoje. Čia jis sulaukė klausimų ir apie LGBTQ+ bendruomenę, ir apie jo artimą santykį su bažnyčia. Laidos metu G. Nausėda ir vėl vengė tiesių atsakymų, kalbėjo apie tariamą prezidentūros atvirumą, kuris kaip žinoma – vienoms grupėms kažkodėl yra gerokai atviresnis, nei kitoms.

Gruodžio 30 d. - Soho Vilnius - Let's hit the North Pole

Seni šalti raudonosi, ką tu man padovanosi, gal vaikiną, gal meškiuką? Gal.. na čia turbūt priklauso nuo to ar geras šiemet buvai. Tokie vat tie klausimai pakyla tarpušvenčiu, tad šiąnakt ta proga ir ketinam keliauti iki pat Šiaurės ašigalio ir atgal kartu su DJ Raid Pop House muzika.

Homoseksualus Amiras Ohana tapo Izraelio parlamento pirmininku

63 nariams balsavus už, penkiems prieš ir vienam susilaikius vakar Benjamino Netanyahu partijos „Likud“ narys buvo išrinktas Izraelio parlamento pirmininku. Panašu, kad šis sprendimas yra strateginis ėjimas po skandalų, kurių metu koalicinė kraštutinės dešinės partija „Noam“ žadėjo imtis kovų prieš LGBTQ+ bendruomene.